Чим займається солар інсталятор і які перспективи має в Україні?

0
84


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сонячна енергетика розвивається в нашій країні стрімкими темпами, а тому все більш затребуваними стають нові професії, пов’язані з цією сферою діяльності.

Чим займається солар інсталятор?

Solar installer займається збіркою, установкою і підтримкою стану систем фотогальванічних панелей, розташованих на покрівлі будинків або інших об’єктах. Солар інсталяторів ще називають установниками PV.

Яке робоче середовище?

Переважно монтаж сонячних панелей відбувається в умовах відкритого повітря. Часом solar installer проводить роботи в умовах горища або повзунів з метою встановлення панелей належним чином. Установники PV виїжджають на місце монтажу.

Яку освіту повинен мати солар інсталятор?

Все залежить від вимог роботодавця. Велика частина установників PV мають вищу освіту, підтверджену відповідними дипломами. Таке навчання може проходити без відриву від основної роботи. Тривалість – близько 12 місяців. Інші ж установники мають в якості освіти курси технікуму або коледжу, і для повноцінної діяльності в своїй ніші їм цього абсолютно достатньо.

Яка оплата праці?

Все повністю залежить від компанії, в якій solar installer трудиться. Фахівці рекомендують розглядати вакансії, беручи до уваги кількісні показники сонячної радіації в регіоні, де надається робоче місце. Адже, чим більше сонця в певній області, тим більше люди встановлюють сонячних панелей. А заробіток солар інсталятора безпосередньо від цього залежить.

На території України лідируючі позиції щодо інсоляції займає Одеська область. Відкриті вакансії для Солар інсталяторів пропонує Техноцентр «Енергія природи – зелений тариф». Зв’язатися з представниками компанії для обговорення деталей співпраці можна в розділі «Контакти» (https://www.zeleniy-tarif.com).

Раніше ми вже писали, як спільними зусиллями разом з Техноцентром можна стати частиною прибуткової мережі .

Які перспективи має Солар інсталятор в Україні?

солар інсталяторЕксперти в галузі альтернативної енергетики стверджують, що кількість сонячних панелей у населення зросте на 105% в період з 2016 по 2026 рік. Ніяка інша професія в нашій країні не передбачає такого розширення поля діяльності з настільки стислі терміни. Кваліфіковані фахівці в цей час стануть дуже затребувані, а оплата їх праці буде стрімко зростати з року в рік.

Три поради установникам PV:

  1. Розширюйте свої знання.

Якщо ви вже отримали диплом за фахом Solar installer – це не привід припиняти вивчати інформацію за професією. Альтернативна енергетика розвивається дуже швидкими темпами. Поява нових технологій і вдосконалених пристроїв деколи складно відстежити. Будьте в курсі подій і тримайте руку на пульсі.

  1. Долучіться до компанії.

Деякі фахівці пробують свої сили в установці панелей поодинці. Якщо солар інсталятор працює в команді професіоналів, то його шанси стати кваліфікованим фахівцем тільки зростають. Пошукайте своє місце в перспективній компанії, і ваша кар’єра буде прагнути вгору.

  1. Знайдіть своє поле діяльності.

Визначте для себе, що важливіше – стати першокласним фахівцем або працювати недалеко від дому? Трапляється, що в місці проживання фахівця складно знайти роботу через невисокий кількості сонячної радіації в регіоні. Тоді є сенс знайти саму перспективну для цього область і розглядати вакансії, прив’язані до неї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.