Чому потрібно встановити сонячні панелі? – 5 основних причин

0
823


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Кожен день Сонце дарує нам мільярди кіловат екологічно чистої енергії. Її можна використовувати і перетворювати в таку необхідну людству електрику.

По-перше, встановлення сонячних батарей на даху будинку дозволяє значно заощадити на рахунках за електроенергію. У нас досить висока сонячна активність, щоб сонячні панелі були ефективні. Велика частина виробництва електроенергії сонячними батареями доводиться на період з березня по жовтень. Решта припадає на пізню осінь і зиму, що становить 10% від загального виробництва.

По-друге, сонячні батареї не мають ніяких механічних, електричних або електронних компонентів. Вони працюють природним шляхом і абсолютно безпечні для навколишнього середовища. Сонячні батареї не мають ніяких шкідливих викидів в атмосферу, абсолютно безшумні і жодним чином не відбиваються на здоров’я людей або тварин.

По-третє, сонячні батареї не потребують постійного технічного обслуговування. Одного разу встановивши їх Ви можете бути спокійні ще багато років. Термін служби сонячної панелі становить не менше 25 років. Кожна деталь відповідає міцністю і ефективністю, що, безсумнівно, також дає економію при встановленні та технічному обслуговуванні.
По-четверте, функціонування сонячних батарей не залежить від технічних неполадок енергопостачальників. Сонячним батареям не потрібно паливо, що дає можливість не залежати ні від цін на нього, ні від проблем з транспортуванням. Сонячна енергія не вичерпається ще 5 мільярдів років, а значить, з проблемою постачання будинку світлом ми навряд чи зіткнемося.

І по-п’яте, ще однією з переваг фотоелектричних систем є модульність. При збільшенні енергоспоживання і фінансових можливостей домовласник, який використовує сонячні батареї в якості джерела електропостачання, може збільшувати потужність системи за рахунок додавання додаткових фотоелектричних модулів. Це швидко і просто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.