Циліндричні фотоелектричні модулі Solyndra

0
460


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У XVI столітті вчені виявили, що Земля кругла. У ХХІ столітті сучасні дослідники встановоли, що сонячні панелі не обов’язково повинні бути плоскими. Вони можуть бути круглими. Сонячні модулі Solyndra справді мають циліндричну форму.

cillindricheskie-solnechnye-paneli

Циліндричні фотоелектричні модулі Solyndra діаметром 2,5 сантиметри виконані зі скручених тонкоплівкових сонячних елементів на основі мідно-галлієвого діселеніда (CIGS) і розміщені поруч один з одним. Вся конструкція закріплена на легких стійках. Сонячна батарея Solyndra, що складається з 100 фотоелектричних модулів, має розмір 2,28 х 1,08 м, з 200 – трохи більше – 2,28 х 1,09 м. Прості у використанні стелажі піднімають сонячні панелі приблизно на 30 см від землі.

Оскільки циліндричні фотоелектричні модулі мають поверхню в 360 градусів, вони можуть перетворити більше світла: прямого, переломленого і відбитого сонячного світла в електрику. В ідеалі поверхня даху повинна бути білою, щоб краще відбивати сонячне світло. Класичні плоскі сонячні батареї можуть перетворювати світло, що падає під певним кутом до поверхні. Тому час генерації електроенергії обмежений  сектором проходу Сонця. У порівнянні з ними циліндричні сонячні модулі Solyndra можуть захоплювати світло протягом більш тривалого проміжку часу. Велика площа поверхні і менша пікова потужність протягом дня дозволяють використовувати менший і дешевший інвертор. Поверхня в 360 градусів також усуває необхідність використання сонячних трекерів.

Solyndra-modul

Циліндричні фотоелектричні модулі Solyndra мають наступні переваги:

  • циліндрична форма дозволяє перетворювати більшу кількість сонячного світла;
  • можливість установки на плоских дахах, ідеально підходить для багатьох комерційних будівель;
  • мале розподілене навантаження дозволяє використовувати панелі на старих або слабких дахах;
  • самобаластне кріплення виключає необхідність доступу на дах.

Сонячні панелі Solyndra – чудове рішення для установки на плоских або слабонахилених  дахах, що присутні в багатьох комерційних будівлях. Вони самостійно баластувальні і не вимагають доступу на дах для їх обслуговування. Це робить їх легкими і недорогими в установці. Мале навантаження на дах (менше 15 кг / м2) робить ці панелі ідеальними для старих або нетривких дахів.

Зазори між окремими модулями дозволяють повітрю природно проходити крізь панелі. Це гарантує стабільність при дуже сильному вітрі (до 210 км / год). У свою чергу вітер, проходячи крізь зазори, очищає фотоелектричний матеріал, що підвищує ефективність і продуктивність. Завдяки унікальній конструкції, сніг провалюється через панелі Solyndra. При цьому свіжий сніг під панеллю відбиває сонячне світло назад на панель. Циліндричні фотоелектричні модулі Solyndra мають менші показники втрат ККД через сніг в порівнянні з плоскими сонячними батареями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.