Данія оновила свій власний світовий рекорд виробництва енергії вітру

0
217


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Данії зафіксовано чергове рекордне виробництво енергії вітру. Згідно з новою доповіддю, опублікованою минулого тижня, енергія вітру в даний час складає 42,1% від загального обсягу споживання електроенергії в країні, що є найвищим показникам в світі.

Компанія Energinet, національний оператор електроенергетичних мереж в Данії, опублікувала остаточні цифри за 2015 після підрахунку всіх вітрових годин. За оцінками експертів, виробництво енергії вітру зрослj в порівнянні з попереднім роком, це означає, що Данія наближається до поставленої мети в сфері розвитку відновлюваних джерел енергії.

У 2014 році Данія встановила світовий рекорд генерації енергії вітру, який склав 39,1% від загального обсягу споживання електроенергії. Це означає, що протягом двох років поспіль, Данія справила більше електроенергії за допомогою вітроустановок, ніж будь-яка інша країна на Землі. Кількість вітрогенераторів, встановлених в Данії, також значно більше, ніж в інших країнах. Таким чином, країна прокладає шлях для інших європейських країн, стимулюючи розвиток проектів поновлюваних джерел енергії.

“Це не дивно, що у нас є тимчасові інтервали, коли виробництво енергії вітру вище, ніж фактичне споживання. Але в західній частині країни іноді цей показник перевищував 16%, що показує, що з таким непостійним виробництвом електроенергії, ми можемо імпортувати і експортувати її через наші кордони “, – сказав співробітник компанії Energinet Carsten Vittrup. Дійсно, виробництво енергії вітру в Данії може досягати пікових 140% в особливо вітряні дні.

Парламент Данії прагне до отримання принаймні половини електроенергії країни за допомогою вітроелектростанцій до 2020 року, і це, здається, легко досяжно, враховуючи поточний тренд. Ще однією метою є виробництво 90% електроенергії та опалення по всій країні завдяки ВДЕ, що теж видається цілком ймовірним.

В даний час Данія експортує частину своєї енергії вітру в Норвегію, Швецію і Німеччину, в той час як купує гідроенергію з Норвегії та сонячну енергію з Німеччини. Змішування джерел енергії важливо для забезпечення безперебійної роботи електромережі незалежно від погодних умов, тому вугільні та біотоплівине електростанції як і раніше використовуються як резервні. Проте, можна очікувати спаду використання цих джерел у зв’язку з ростом обсягів виробництва альтернативної енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.