Дисплей і сонячна батарея: два в одному

0
150


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Компанія “Kyocera” презентувала свою нову розробку – унікальний прототип дисплею, який може працювати в якості сонячної батареї. Екран має невеликі габарити, що свідчить  про можливість його використання в мобільних пристроях, зокрема, в смартфонах.

Свою розробку компанія “Kyocera” представила в Барселоні на міжнародній виставці “MWC 2016, повідомляє портал “Liliputing”. В представлений прототип вбудована дуже тонка пластина, товщиною не більше 0,55 міліметра.  Її розмістили безпосередньо між самим екраном і сенсорним шаром. Завдяки такому нововведенню екран смартфона може досить швидко заповнювати енергією вбудований акумулятор: наприклад, пробувши три хвилини на сонці, він згенерує енергію, якої вистачить на одну хвилину роботи.

Це вже друге покоління унікального дисплею від “Kyocera” – перший раз його демонстрували на “MWC 2015” на початку березня минулого року, і за 12 місяців виробник зробив його в 8 разів швидшим в плані перетворення сонячної енергії в електричну.

У роботі над прототипом інженери “Kyocera” працювали разом з фахівцями французької компанії “SunPartner”. Створена спільно ними  технологія називається “WYSIPS” (What You See Is Photovoltaic Surface). Таку технологію можна використовувати абсолютно в будь-яких смартфонах і планшетах незалежно від матриці екрана. 0,55-міліметрова панель однаково добре працює і з IPS, і з AMOLED, і, навіть, із застарілими TFT.

“Kyocera” планує найближчим часом випустити кілька смартфонів, здатних заряджатися від сонця без додаткових пристроїв. Ймовірно, це будуть моделі з посиленим корпусом, оскільки “Kyocera” спеціалізується саме на них, до того ж, вони користуються високим попитом в США. Офіційно заявлено, що сонячні панелі від Kyocera можуть вбудовуватися в екрани до 13 дюймів по діагоналі, так що не виключена поява в недалекому майбутньому і «самозарядних» планшетів. Крім того, екрани такого типу мають великий потенціал в сфері переносної електроніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.