Дистанційні зарядні пристрої незабаром змінять безконтактні зарядки

0
77


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Energous зі штату Каліфорнія днями зробили офіційну заяву про те, що ними було отримано сертифікат від Федеральної комісії зв’язку Сполучених штатів Америки (FCC USA) на новітню розробку – технологію WattUp. Вона являє собою дистанційний зарядний агрегат, який здатний забезпечити бездротової заряд для батарей мобільних гаджетів в радіусі приблизно 1 метра. При цьому немає обмежень на вид і кількість заряджаються пристроїв.

Для доступу необхідний приймач WattUp, який буде або вбудований в мобільний, або буде виглядати як зовнішнього приймача.

В першу чергу, планується випуск відповідних дискретних пристроїв, хоча в перспективі очікується, що ця функція буде вбудованої в побутовій техніці, автомобілях, точках громадського харчування та інших громадських місцях.

WattUp має певну схожість з Wi-Fi, так як буде працювати на автономної платформі, що дозволить використовувати пристрій незалежно від фірми-виробника гаджета.

Як це функціонує?

Екосистема WattUp складається з приймаючої і передавальної частин, а також з унікального ПО.

Одномоментний заряд

Основна відмінність технології WattUp від відомих на сьогоднішній бездротових зарядних – принцип роботи. Так, у другому варіанті застосовується електромагнітна індукція, тоді як нова розробка перетворює електроенергію в випромінювання родючості, яке потім, за допомогою трансмітера, передається на приймач. Саме в зв’язку з цим, WattUp Mid Field був необхідний сертифікат FCC як агрегату, яке випромінює радіочастоти. Спеціальні програми WattUp не тільки здатне динамічно перерозподіляти напрямні діаграми, а й підлаштовується під потреби кожного окремого гаджета.

Чіп управління WattUp

Винахідники цієї унікальної технології стверджують, що виконання функції пристрою повністю автоматизовано і працює тільки в разі виникнення необхідності підзарядки. У той час, як метод прямого контакту може використовуватися тільки для прискореної зарядки.

Побутова техніка WattUp

Спираючись на офіційну інформацію від компанії, можна стверджувати, що Energous на сьогоднішній день – унікальна в своєму роді розробка, яка сумісна з Wireless Charging 2.0 і при цьому підтримує функцію дистанційного та контактного методу роботи зарядного пристрою.

У планах розробників Energous впровадження трансмітера WattUp практично в усі види побутової техніки – починаючи від телевізорів і закінчуючи системою «розумний дім».

WattUp-монітор

Виходячи з офіційного опису даної технології, в подальшому планується її поліпшення, яке буде пов’язане зі збільшенням відстані дистанційній зарядки практично до 5 метрів, що розширює діаметр дії до цифри, трохи меншою 10 метрів (до 30 футів).

Перспективи на світовому ринку

На сьогодні ще не відомий точний час виходу технології WattUp на світовий ринок, хоча, з огляду на отримання необхідного сертифікату свідчить, що все готово до масштабної комерціалізації проекту та масового виробництва. Вперше новітній зразок пристрою WattUp буде представлений на виставці CES2018, яка буквально на днях, з 9 по 12 січня очікується в Лас-Вегасі, штат Невада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.