Дочірня компанія холдингу Гугл активно просуває геотермальні системи і дозволяє отримувати дешеву енергію

0
67


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Фірма Dandelion, що є частиною холдингу Гугл, зуміла залучити інвестиції в сумі майже 4,5 мільйона доларів. Ці кошти необхідні для розширення географії їх діяльності на території Нью-Йорка. Отримання такого великого фінансування – це лише один з етапів просування компанією геотермальних систем. Представники компанії заявили, що теплові насоси – найбільш ефективна і дешева альтернатива звичних систем охолодження або обігріву в умовах приватних домогосподарств, які використовують в якості енергоносія викопне паливо.

За словами співзасновника фірми, на даному етапі у них накопичилася величезна кількість замовлень від господарів домоволодінь. Люди з різних штатів прагнуть отримати геотермальну систему для обігріву або охолодження своїх будинків, адже вона забезпечує комфортний температурний режим за помірну плату. Залучення компанією більше 4 мільйонів доларів – це вимушений захід для розширення можливостей компанії. Тільки завдяки фінансуванню команда Dandelion зможе реалізувати всі запити на установку теплових насосів і внести принципово нові рішення для ринку альтернативної енергетики.

У число інвесторів компанії Dandelion увійшли фірми зі світовим ім’ям, які також активно працюють в сфері альтернативної енергетики. Така спільна робота робить можливим збільшення частки геотермальних джерел енергії на енергетичній карті світу. Варто зазначити, що компанії Opower, ZhenFund, Borealis Ventures і інші не просто вклали кошти в просування теплових насосів дочірнім підприємством Гугл, а й беруть активну участь у самому процесі. Представники цих компаній увійшли в число членів правління нової команди.

Залучення великих інвестицій стало можливим після розробки ряду інноваційних рішень, що дозволили знизити фінансові витрати на обігрів / охолодження будинку майже на 50%. Представники Dandelion виконують буріння свердловин і монтаж труб з пластику на глибині 100-150 м. Це викликано тим, що на даній глибині температура практично не змінюється протягом року і становить близько 10 градусів Цельсія.

На поверхні землі фахівці розташовують спеціальну помпу. Вона дозволяє теплоносію циркулювати правильно. Труби системи мають форму літери U, а сам теплообмінник може однаково ефективно функціонувати як на обігрів, так і на охолодження. Регулюванням роботи теплового насоса займається термостат Nest. У зимову пору року система забезпечує комфортний температурний режим завдяки тепловій енергії від землі. Іноді система використовує електроенергію в якості допоміжного джерела енергії. У теплу пору року, завдяки реверсуванню даного процесу, здійснюється охолодження приміщення.

Така система в кінцевому рахунку є фінансово вигідною, особливо, якщо домогосподарство має значні розміри. Обігрів великих будинків за рахунок викопного палива виходить дорожче і проблематичніше. Охолодження ж традиційним кондиціонером вимагає великого обсягу електроенергії. Один з розробників даної технології – Деніел Йетс. Інженер заявив, що в найближче десятиліття домовласники з різних куточків Сполучених штатів в більшості своїй перейдуть саме на геотермальну енергію. Команда компанії Dandelion зуміла здешевити геотермальну систему до 5 тисяч доларів. Це стало можливо після впровадження теплових насосів підвищеної ефективності і використання спеціальних систем буріння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.