Доходи сонячної енергетики збільшаться до $1,2 трлн долларів в найближчі 10 років

0
180


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Таку цифру оприлюднила днями дослідницька компанія Navigant Research. З урахуванням нової бізнес-моделі по зменшенню бар’єрів і підтримки з боку урядів країн «сонячних» проектів, аналітики прогнозують, що з 2015 по 2024 глобальний дохід від роботи сонячних установок складе більше 1.2 трильйонів доларів, повідомляє ресурс BusinessWire.com.

У Navigant Research відзначають, що після багатьох років нестійкого ціноутворення через неясність перспектив, ринок сонячної енергетики нарешті більш-менш стабілізувався. Саме в 2015 році, на думку експертів, сонячна енергетика почала на рівних конкурувати з традиційними джерелами енергії. Справа в тому, що минулий рік охарактеризував початок нової бізнес-моделі, яка передбачає більшу різноманітність енергетичних технологій і досліджень, на чолі яких стоїть сонячна генерація.

Аналітики підкреслюють, що така зацікавленість органами влади різних країн розвитком альтернативних джерел енергії в загальному, а також приватної її складової – сонячною енергетикою, пов’язана не тільки з питаннями охорони навколишнього середовища. Держави більше приділяють уваги розвитку ВДЕ, оскільки бачать в них напрям, який допоможе привести до енергетичної незалежності. Тому відновлювальна енергетика в найближчі роки буде мати активну урядову підтримку у вигляді різних субсидій та інших пільг.

Крім того, нові бізнес-моделі (використання «зелених» облігацій, сонячної оренди і т. д.) збільшать привабливість сонячних проектів для приватного капіталу, в свою чергу збільшить рівень прибутковості цього ринку.

Також варто відзначити, кількість сонячних електростанцій у всьому світі в 2015 році збільшилася на 34% порівняно з 2014 роком. При цьому їх загальна потужність додатково збільшилася на 59 ГВт і склала 256 ГВт, повідомляє Сlean Тесһпіса. Дані були опубліковані аналітичним агентством GTM Research.

moshchnost-solnechnyh-ustanovok-mira

Нагадаємо, дослідницька компанія Mercom Capital Group склала прогноз, згідно з яким сонячні установки у всьому світі збільшать свою загальну потужність на 64,7 ГВт в 2016 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.