«Домашні» СЕС стануть доступні за кредитного сприяння Укргазбанку

0
228


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Укргазбанк впроваджує нову програму лояльності відносно клієнтів, які прагнуть встановити альтернативні установки в умовах приватних будинків. Кредитування даних проектів проводиться на умовах сплати 0,01 відсотків на рік від суми кредиту.

Видаються кредитні кошти виключно на придбання та монтаж СЕС, теплових насосів та сонячних колекторів.

Програма кредитування альтернативних потужностей отримала назву “ЕКО-енергія”. Фізичні особи, що прагнуть до енергонезалежності у рамках власного житла, можуть отримати позику до одного мільйона гривень. Сума кредиту розподіляється на окремі частки, які новатор сплачуватиме протягом щонайбільше п`яти років, адже кредитування не передбачає більших термінів повернення коштів банку.

Програма від Укргазбанку дозволить українцям не лише забезпечити енергетичні потреби своєї родини, але й отримати можливість стати підприємцем. Приватна садиба може забезпечити електроенергією себе і виробити деяку кількість для продажу за «зеленим» тарифом. Враховуючи теперішні розцінки на «чисту» енергію, підприємець може непогано заробити, адже 1 кіловат/год принесе до сімейного бюджету 0,18 євро. За попередніми підрахунками, приватна сонячна електростанція може додати у якості заробітку до кишені господаря приблизно 10 000 гривень.

Окрім СЕС є змога за рахунок кредитних коштів встановити на території приватного господарства сонячний колектор або тепловий насос.

Дані установки забезпечать будинок гарячою водою та теплом у якості опалення, зекономивши при цьому колосальні кошти на комунальних послугах.

Наразі в Україні активно впроваджується стратегія еко-банкінгу. Програма Укргазбанку організована в рамках даної стратегії. Окрім кредитування вона також передбачає надання консультаційної підтримки фізичним особам, які впроваджують альтернативні технології заради збереження довкілля та розумного використання ресурсної бази країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.