Друге життя: Spiers New Technologies розробляє передові технології перепрофілювання батарей

0
58


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Компанії Spiers New Technologies (SNT) трохи більше року, її засновник був зосереджений на розвитку ринку і технологій для батарей вторинного використання раніше всіх інших представників великого бізнесу. Дірк Спієрс – одна з найпалкіших фігур в індустрії EV. Як і багато підприємців, у нього, схоже, є чітке уявлення про те, де максимально затребувана його технологія, і про те, як швидко відбудеться її популяризація.

З моменту запуску Nissan LEAF і Chevy Volt в 2010 році ми почули багато розмов про можливі програми для повторного використання батарейних блоків, коли термін служби автомобіля підійшов до кінця. Батареї EV вторинного енергоспоживання в комерційних додатках забезпечують потенціал для високопродуктивних енергозберігаючих продуктів при значно менших витратах. Приблизно через 10 років на дорозі у літій-іонного акумулятора залишається лише 20-30 відсотків від його первинної потужності. Це має велике значення для багатьох неавтомобільних підприємств, так як зберігання енергії, отриманої від сонця і вітру вимагає досить серйозних інвестицій. Продовження терміну експлуатації батарей стане новим щаблем в історії альтернативної енергетики та призведе до здешевшання електрокарів .

SNT – одна з небагатьох компаній, які активно займаються перепрофілюванням батарей. Однією з основних цілей компанії є оптимізація процесу використання батарей в автомобілях і їх подальше застосування після обробки.

Президент компанії Дірк Спірс і начальник відділу інженерії Брайан Шульц поділилися деякими особливостями своєї програми.

батареї для електрокарівДірк Спіерс заявив, що вони називають вторинне використання батарей управлінням життєвим циклом для передових акумуляторних систем, і пропонують спектр послуг «4 R» в цьому відношенні – ремонт, відновлення, перепрофілювання і повторне використання.

Даний процес починається з відновлення ядра, яке по суті і є акумулятором, що входить до складу автомобіля. Компанія допомагає автомобільним виробникам доставляти всі використані ядра в конкретне місце і перевіряти їх на предмет будь-яких проблем безпеки. На сьогоднішній день, за словами представників компанії, більша кількість замовлень надходить від дилерів, які виконують гарантійні заміни акумуляторів по закінченню випробувального терміну.

Якщо батарея була видалена з автомобіля через проблеми з гарантією, фахівці починають з аналізу причинно-наслідкових зв’язків, щоб визначити, в чому проблема, а потім її виправляють.

Наступним кроком буде вибір між відновленням, ремонтом або повторною обробкою. Реконструкція полягає в тому, щоб відновити батарею відповідно до її первісної специфікації, відновлення – це процес поновлення функцій пристрою в більш новій конфігурації, а повторне використання – це визначення можливостей другої черги експлуатації для батареї.

У кожному разі дуже важлива класифікація стану осередків, модулів і упаковки. Це крок оцінки, і він надзвичайно важливий, тому що це дає підставу для визначення того, як найкраще використовувати батареї в майбутньому.

Коли у батареї є значний знос, і ніякого життя в ній вже не залишилося (або замовник каже, що не хоче, щоб батарею перепрофілювали з якої-небудь причини), в процесі обробки її розривають до найменших можливих частин і переробляють їх всі.

Представники компанії називають спектр своїх послуг «шведський стіл», тобто кожен клієнт може вибрати саме ті перетворення, які йому необхідні в індивідуальному порядку. Одні хочуть застосувати повний комплекс по відновленню батарей, а іншим достатньо пари елементів.

Брайан Шульц: «Ми тестуємо цілий ряд речей, включаючи потужність, внутрішній опір і реакцію. Ці параметри можуть сильно змінюватися в залежності від того, як спочатку використовувалася батарея. Ми розглядаємо, до яких систем додається певний набір батарейних блоків, а потім створюємо власний набір пристроїв, щоб з’ясувати, який з цих параметрів важливий для повторного використання. Все це залежить від конкретної хімії в батареї, і ми працюємо з різними матеріалами, такими як для нікель-металгідридні з’єднання або літій-іонні.

Ми часто бачимо батареї, які як і раніше дуже гарні, за винятком однієї проблеми, що викликала системну помилку. Зазвичай це несправність термістора або болт на шині, яка звільняється. Така батарея є хорошим кандидатом для виправлення і відправляється після нашого втручання назад в автомобіль.

З іншого боку, ми також бачимо безліч батарей, які мають деградацію комірок в усіх напрямках. Зазвичай це досить міцні батареї, але вони недостатньо гарні, щоб виправдати повернення в автомобіль. Зазвичай причиною стає зниження ємності через старіння. Уявіть собі батарею, яка була в дорозі 80 000 миль, і щось, не пов’язане з батареями, не спрацьовує, скажімо, термістор. Оскільки авто має такий солідний пробіг, всі комірки в батареї зношуються. Якщо дилер робить зусилля по заміні батареї в автомобілі, він, як правило, замінює її більш новою моделлю.

Не всі стаціонарні пристрої з накопичення енергії однакові. Згладжування вихідних сигналів з великої сонячної батареї – досить складне завдання для батареї через те, наскільки швидко вихід може змінитися. Тому, якщо у вас є деградована батарея, можна її повторно застосувати, наприклад, в будівлі, яка енергії вимагає небагато. Таким чином батарея виступить в ролі резервного джерела живлення під час збоїв.»

Фахівці відзначають, що дуже важливою в сучасних акумуляторних батареях є їх якість і надійність. У деякому роді краще мати 10 посередніх модулів, які завжди працюють як годинник, ніж мати збірку з 10, в якій 8 відмінно працюють, а 2 нікуди не годяться. Це ще одна причина, чому оцінка стану батареї настільки важлива, тому що вона дозволяє знову зібрати щось разом, за умови, що всі компоненти в робочому стані. Тоді тривалість життя батареї зросте в рази.

Дірк Спієрс: «Я думаю, можна з упевненістю сказати, що ми краще розбираємося з керуванням другим життям, ніж хто-небудь ще в комерційному середовищі. У нас тепер більше 70 000 квадратних футів, присвячених всім нашим передовим службам відновлення і аналізу акумуляторних батарей. Ми також будуємо і тестуємо стаціонарні системи зберігання енергії. »

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.