Двері здатні виробляти електроенергію

0
237


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У побуті люди часто не помічають того, що може бути їм корисним не тільки в своїй звичній формі. Це, наприклад, стосується дверей, що виробляють електроенергію. Як це відбувається?

Багато домогосподарства без сумніву мріють знизити свої витрати на електрику. Звичайно, це може бути досягнуто різними способами, але хотілося б, щоб ніякої шкоди бізнесу і екології не було при цьому заподіяно. Гнесподіваним рішенням стали звичайні двері. Проходячи через них, людина може ставати причиною створення енергії. Для цього немає потреби часто і багато проходити через дверний проріз. Скажімо, ефективно може працювати даний принцип, якщо мова йде про торгові центри, де ходить не одна людина, а натовпи. Саме для подібних просторів  існує задум встановлювати  двері, які виготовляють електроенергію.

Автор технології Revolution Door – «Fluxxlab». Принцип роботи цього предмету інтер’єру досить простий: всередину вбудовано вихідний пристрій, який і буде перетворювати кінетичну енергію в електричну. Якщо розташувати двері в місцях з високою прохідністю, то тоді можна сподіватися на те, що на виході буде отримана пристойна економія.

Таким чином, всілякі атомні електростанції, теплові та нафтовіпоступово повинні бути замінені більш екологічно чистими об’єктами, адже без електрики людина в умовах сучасного світу ніяк не виживе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.