Двосторонній модуль PANDA BIFACIAL генерує на 30 % більше енергії завдяки вловлюванню розсіяного випромінювання

1
282


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Якщо порівнювати звичайні сонячні батареї з модулем PANDA BIFACIAL, другий має величезну перевагу: після рясного снігопаду він здатний очищатися самостійно. Раніше ми вже писали про інноваційний сонячний модуль, що здатен виробляти одночасно і електрику і водень .

У Китайській лабораторії Yingli’s State Key протягом усього періоду появи рясного снігопаду в 2017 році проводили експеримент такого роду. Панелі довели свою здатність до самоочищення на практиці.

Високу продуктивність панелі PANDA BIFACIAL підтверджують безліч досліджень. Навіть при негоді і в умовах поганої освітленості вона виробляє енергію в повному обсязі і без перебою виконує свою роботу.

PANDA BIFACIALЩе однією особливістю даного модуля від Китайського виробника Yingli є те, що він працює з обох сторін. Його задня сторона захоплює світло, яке відбивається від снігу і перетворює його в енергію. Під час роботи пристрою для перетворення «зеленої» енергії при генерації електрики паралельно виробляється і тепло, яке прискорює самоочищення.

PANDA BIFACIAL: в чому його плюси?

  • У порівнянні з іншими пристроями, батарея від Yingli має велику продуктивність в умовах недостатнього освітлення. Порівнювалися батареї з схожої категорії. В умовах малого освітлення PANDA BIFACIAL для перетворення сонячних променів в енергію може захоплювати більше світла, таким чином, вироблення електроенергії збільшується.
  • Завдяки тому, що модуль PANDA BIFACIAL двосторонній, він має велику потужність. Зворотний бік панелі поглинає світло, яке відбивається від земної поверхні через сніг і перетворює його в енергію. Теж саме відбувається і з розсіяним світлом. Це дає можливість збільшити потужність панелі на третину.
  • Посилені механічні характеристики.
  • Технологія самоочищення, яка присутня у батареї від Yingli, поліпшена, в порівнянні з іншими. Тому у тих, хто має свої сонячні електростанції з таким обладнанням, очищення панелей не займає багато часу і сил.

Ці переваги оцінила світова громадськість. Наприклад, в Нідерландах вже відкрили станцію, яка повністю складається з двосторонніх панелей.

Кілька років тому в Нідерландах Китайський виробник Yingli Green Energy спільно з Tempress Systems BV запустили СЕС з двосторонніми панелями. На той момент вона була найбільшою на території Європи станцією з встановленими батареями такого виду, хоча традиційні станції більшого обсягу існували. За підсумками роботи встановили, що дана СЕС виробляє на 30% більше електроенергії.

Для зведення станції використовувалося 1 428 панелей PANDA BIFACIAL, кожна з яких мала максимальну потужність близько 280 Вт. Для того, щоб процес генерації проходив продуктивніше, на кожній панелі був встановлений мікроінвертор. Близько 400 кВт нараховувалася загальна потужність цієї станції, а за рік вона повинна була виробити 400 мегават-годин.

Гарантія на двосторонні панелі PANDA BIFACIAL дається на 30 років, що значно більше, ніж термін експлуатації односторонніх зразків. Для такого роду панелей окремо створювалися стійки Benz Alusysteme. На них кріпляться батареї, які виробляють енергію з розсіяного світла. Використання спеціальних кріплень дозволяє продовжити життя панелей і зберегти їх продуктивність.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.