Екологічний будинок з сонячною інсталяцією і помпою тепла

0
250


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Сонце відноситься до найбільш продуктивних і безпечних для середовища джерел енергії. Ми уміємо ефективно його використати вже сьогодні. “Доставки” сонячної енергії майже безкоштовні і притому безвідмовні. Подивися, що повинен перевірити перед монтажем сонячної інсталяції, колекторів і помпи тепла.

Рядова сонячна інсталяція приносить середні річні заощадження, які відповідають засобам виробництва 2800 кВт\ч первинної енергії.

Охорона середовища

Тільки проекологічне становище  може гарантувати достаток енергії однаково нам, як і майбутнім поколінням. Інсталяція з сонячними колекторами запобігає емісії понад тони вуглекислого газу до атмосфери.

  • Незалежність і задоволення. Трохи свободи, незважаючи на зростаючі ціни енергії – купання у воді, підігрітою сонячною енергією – це чисте задоволення. Сонячний колектор – доказ вибору найбільш розвинених, екологічних технологій.
  • Побудова і спосіб ді. Відзначається, що інсталяції з сонячними колекторами для підігрівання теплої води і змішані інсталяції, які підігрівають теплу воду також допомагають центральному обігріву. Принципово сонячний колектор успішно працює навіть при розсіяному сонячному (хмарність) випромінюванні.

Екологічний будинок

Сонце обігріває поверхню, що поглинає (абсорбер) в сонячному колекторі, а ця поверхня у свою чергу підігріває основу з наднизькою температурою замерзання. Це матеріал, призначений спеціально до застосування в сонячних колекторах. Оборотна помпа подає підігрітий накопичувач енергії до нижнього теплообмінника сонячного контейнера, приєднаного до інсталяції сонячних колекторів. Контейнер підігрівається через нижній змійовик.

25009d28ad4a2258_1085182

Якщо сонячне випромінювання занадто слабке, пристрій управління включає додаткове підігрівання води, згідно необхідності. Для підігрівання можна використати всілякі інші джерела енергії : природний газ, паливну олію або електричну енергію.

Проектування сонячної інсталяції

Передусім слід відповідно локалізувати поверхню колекторів. Впродовж дня ніколи на них не повинна падати тінь, крім того колектори краще всього встановити з південного боку. Південно-східний або південно-західний напрям також забезпечує продуктивну роботу колектора.

Місце монтажу колектора слід вибрати так, щоб труби, які ведуть до колектора, були якомога коротші. Якщо ми маємо намір встановити колектор на даху нової будівлі, слід вибрати плоский колектор, який дозволяє здійснювати щільний монтаж.

Коли площа поверхні даху невелика, ми рекомендуємо трубні колектори з низьким відповідній вазі. Якщо передбачений більше познейший монтаж колекторів, ми рекомендуємо доведення дротів до даху, також можливе установка контейнера VIH S для сонячного колектора з регулятором VRS 620. Зменшить це трудові витрати і засоби під час пізнішої інсталяції.

Які розміри повинен мати колектор?

Поверхню сонячних колекторів для підігрівання теплої води можна досить легко розрахувати на підставі постійного річного енергоспоживання на теплу воду. У рядовому, призначеному для однієї сім’ї будинку, інсталюється зазвичай колектори площею 5 м. кв., у випадку деяких колекторів вистачає  навіть 4 м. кв. діючій поверхні.

Орієнтовних розмірів сонячних колекторів, які забезпечують обігрів, не можна розрахувати у вищезгаданий спосіб. Тому слід взяти до уваги декілька важливих параметрів, таких як: температури в системі обігріву або теплопровідність стін будівлі.

Обігрів сонячною енергією користується тепер кожного разу все більшою популярністю, а “живучість” колекторів досягає понад 20 років. Кожна сонячна інсталяція вимагає старанного проектування.

Дія інсталяції з сонячними колекторами різна, залежно від локалізації, виду колекторів і споживання тепла. Час на підготовку старанного проекту виявиться на триваліший термін рентабельніше: дозволять побудувати оптимальну інсталяцію. А крім того витрати на енергію значно зменшаться.

Інші джерела енергії

Постійне зростання цін традиційних накопичувачів енергії (газу, вугілля, електричної енергії) підштовхує нас до того, що все частіше ми міркуємо над використанням альтернативних джерел тепла. Одним з них є помпи тепла, а також обігрівальні паливні елементи.

Помпи тепла

Помпи тепла перетворюють тепло, отримане з оточення (вода, повітря, ґрунт) в енергію до обігріву будівлі або підігрівання води. Такі пристрої дають значимі заощадження засобів експлуатації будинку. Крім того вони того дуже екологічні завдяки живленню  електричною енергією. Тепер в Австрії кожен третій новозбудований кам’яний, призначений для однієї сім’ї будинок, обладнався помпою тепла.

Помпи тепла робляться серійно під маркою Vaillant в Німеччині. Володіють найвищими стандартами. Вироблювані згідно з новітніми технологіями також мають високий рівень інновації.

Паливні елементи

Принцип дії паливних елементів полягає в електрохімічному процесі, який відповідає зворотному електролізу води і в спрощенні, дозволяє контрольовану реакцію водню і кисню, розділених через проникаючу для навантажених плюсових водневих протонів стін (електроліт). Каталітичні зовнішні поверхні на аноді звільняють електрони з водневих молекул. Електрони пропливають дротом на іншу сторону і іонізують там під впливом шарів каталітичних кисневих молекул.

Іонізуючі атоми  кисню реагують остаточно з водневими протонами, створюючи чисту воду. Рух   електронів, як постійний струм, може бути використаний практично. Тепло, що виникає додатково під час цієї реакції, може бути використано для обігріву.

Вже у близькому майбутньому паливні елементи можуть внести в розвиток енергетики важливий вклад, будуючи платформу до повністю адаптованої системи енергозабезпечення в подальшому майбутньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.