Екологічний культиватор, який працює на сонячній батареї

0
246


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У нас часто жартують, що навесні на дачі потрібна «лопата з моторчиком», яка б все робила сама. А ось і реалізація, та не проста, а екологічно чиста.

Одна з найвірніших ознак весни в суботу вранці – це рев двотактних бензинових двигунів, що надходять з газонів, дач і присадибних ділянок, так як люди починають на своїх ділянках стригти траву і обрізати бур’яни. Легкі і невеликі бензинові двигуни на газонокосарках і культиваторах дуже зручні, тому що полегшують нашу працю і скорочують час польових робіт. Але все має свою ціну, як у фінансовому, так і екологічному плані.

Багато з цих невеликих двигунів внутрішнього згоряння виробляють цілих 30% забруднюючих речовин в атмосферу через неповне згоряння, що не тільки призводить до витрати палива і грошей, але і сприяє забрудненню повітря.

За оцінками USEPA, бензинові газонокосарки отруюють в 11 разів більше повітря, ніж новий автомобіль за кожну годину роботи. Сонячні батареї могли б стати вирішенням цієї проблеми, але вибір поки невеликий, точніше його зовсім немає. Денніс Еверс з Колорадо перетворив свій дизельний культиватор в сонячний.

«На цьому культиваторы встановлена ​​одна сонячна панель потужністю 5 Вт і простий блокуючий діод (в одну сторону) замість сонячного регулятора. 2 резервні акумуляторні батареї від ноутбука [12V] 5 А забезпечують достатню потужність. 4 акумулятори для мікрозварювання. Двигун Briggs від газонокосарки і стартер Stratton », – описує свій винахід Еверс.

Здається, це відмінна ідея, щоб позбавитись від викопного палива і оптимізувати роботу на своїй ділянці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.