Економія електроенергії в побуті

0
392


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Існують прилади, які автоматичні відключають обладнання, коли воно не використовується. Наприкладвимикач з затримкою часу. Тимчасове реле в цих вимикачах можна налаштувати так, щоб світло гас самостійно через заданий проміжок часу від 10 секунд до 10 хвилин. Це дозволяє економити до 20% електроенергії.

З досвіду німецьких і швейцарських фахівців датчики руху, які вмикає світло, реагуючи на рух об’єкта, знижують витрату електроенергії приблизно на 5060%. Такі детектори нерідко встановлюють в сучасних квартирах, висвітлюючи ними коридори, ванні кімнати, комори та інші невеликі приміщення, якими користуються не постійно. До того ж це зручно, тому що не потрібно шукати вимикач.

Також допомагають економити електрику светорегулятори або диммери. Ці пристрої замінюють звичайні вимикачі, які зазвичай обмежуються однієюдвома клавішами, щоб включити одну або кілька ламп в люстрі. За допомогою диммеров можна самостійно регулювати яскравість світла при необхідності.

Цікава новинка на ринкупобутової ватметр. Це корисний інтелектуальний електролічильник, який дозволяє аналізувати споживання електроенергії, бачити в реальному часі її вартість і навіть підрахувати, скільки енергії було витрачено без користі. На відміну від звичайного квартирного електролічильника, цей прилад незамінний для моніторингу електроспоживання окремо взятих розеток.

Головне пам’ятайте, економія електроенергії допоможе не тільки зберегти Ваші гроші, але зменшить забруднення води і повітря, а також зберегти ліси. Переважна частина енергії сьогодні виходить за рахунок спалювання вугілля, нафти і газу, що приводить до викидів шкідливих речовин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.