Економія в 600 тис. гривень та заміщення 3,5 млн. кубометрів газу стало можливим в Дніпрі

0
160


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Нещодавно Голова Держагенції С. Савчук відвідав котельну, яка знаходиться в Дніпрі. Потужність котельні, яка працює на пелетах з лушпиння від соняшника, складає 10,5 МВт. Котельня забезпечує гарячою водою та теплом 5 медичних закладів Дніпра.
С. Савчук зробив наголос на тому, що альтернативна енергія є вигідною з енергетичного та економічного боку. По-перше, подібна котельня заміщує 3,5 млн. кубометрів газу. По-друге, подібне заміщення економить 600 тис. гривень.
Котельня була запущена завдяки інвестиціям APS Power Technology (відома компанія з Австрії). В котельні працюють 7 нових котлів на твердому паливі, потужністю 1,5 МВт кожен. За останні 2 роки в Дніпропетровській області 30 котелень міста були переобладнані твердопаливними котлами. Якщо говорити в цілому, то можна говорити про те, що на Дніпропетровщині більше 100 котелень перейшли на альтернативне паливо.
Варто зазначити, що Верховна Рада України прийняла закон, який гарантує повернення грошей інвесторам, які вкладають в проекти по заміщенню газу. Крім того, даний закон знизить тарифи на опалення для населення на цілих 10%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.