Експериментальна установка та вічний двигун

0
1448


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Вечный двигатель

Енергія води

На Землі є безліч океанських течій. Сила води при тій самій швидкості руху, що й у повітря в 800 разів більше, до того ж, на відміну від вітру, течія води стабільна, цілодобова і цілорічна. За моїми розрахунками, одна тільки течія Гольфстрім несе енергії в мільярди разів більше, ніж потрібно всьому людству. Але питання, як її використовувати? А дуже просто.

Течія крутить турбіну, турбіна обертає генератор, з цієї ж води на місці видобуваємо водень, закачуємо в балони і переправляємо кораблями на континент. До речі, коефіцієнт теплоутворення водню в 2,8 рази більше, ніж у авіаційного бензину. Деякі вчені застерігають, що водень дуже текучий, і утримати його в балонах майже неможливо. Невже таку дріб’язкову проблему неможливо вирішити за допомогою сучасних матеріалів? А ще попереджають, що полум’я водню невидимо. Учням п’ятого класу було дано завдання вирішити цю проблему, і вони вирішили її за кілька секунд. Вони запропонували натягнути над полум’ям пальника проволоку з тугоплавкого металу, і ось, коли полум’я немає, проволока чорна, а коли полум’я є, проволока червона. Можна попросити учнів п’ятого класу вирішити і проблему з текучістю водню. Можливо, вони вирішать і її, адже п’ятикласники бувають куди більш кмітливими, ніж деякі досвідчені вчені.

Песимісти можуть заперечити, що в океанах бувають сильні шторми. А малі і навіть середньої величини платформи тут не годяться. Тут потрібні платформи таких розмірів, що ніякі шторми їм страшні не будуть. Як заякорити такі платформи на великій глибині? До двох кутів платформи кріпимо фали довжиною в 3-4 рази більше, ніж глибина в даному місці. На кінцях фалів вантаж опускаємо на дно. Тепер в декількох місцях фалів  кріпемо ємностями з повітрям, які будуть тягнути фали вгору, роблячи їх дугами, і до платформи фали будуть підходити горизонтально.

Можна на шляху течії опустити в воду звичайні турбіни, можна зробити 6-8 площин на осі у вигляді книги, які можуть розкриватися в ребро, і,  розкриваючись, утворювати площину. Тепер в воді знаходиться лише розкрита книга, яка обертаючись по осі, виходить з води на повітря та складається в ребро, а заходячи в воду ребро розкривається течією і. д. Течія книгу і розкриває, і закриває сама. Цю ідею мені підказали ті ж п’ятикласники.

Вихлопні гази автомобілів, що працюють на водні, чистіші за навколишнє повітря. Для якихось потреб можна добувати з води і кисень, та теж балонами переправляти на континент. І жодного забруднення навколишнього середовища цим способом робитися не буде.

Вічний двигун на інерції

Ми абсолютно спокійно спостерігаємо, як проводиться величезна кількість роботи, коли великоваговий поїзд мчить з великою швидкістю з вимкненими двигунами. Ми говоримо: “Працює інерція”. Золоте правило механіки, що ККД не може бути більше одиниці — помилкове. Чому рівен ККД, коли поїзд рухається за інерцією? Адже будь-яке число поділене на нуль дорівнює нескінченності. І це легко перевірити: 10: 0,1 = 100, 10: 0,01 = 1000, 10: 0,001 = 10000 і т. д.

Якщо дільник прагне до нуля, то частка, тобто результат, прямує до нескінченності. Треба визнати, що ККД може бути будь-якої величини, аж до нескінченності. Час застосувати інерцію у виробництві енергії.

Чому так економно працює опозитний компресор? Тому що важкі поршні працюють за інерцією. Ми всі чомусь страшенно боїмося словосполучення “вічний двигун”, але ж інерція — це і є вічний двигун, і, якби їй не заважали, то інерція здійснювала б роботу вічно.

Наведу приклад добування енергії з води за допомогою сили інерції.

Як це влаштовано?

Дві шахти глибиною 140 метрів заповнені водою. На дні шахт закріплені шківи. На поверхні теж два шківа. Між шкивами обертається петля з ємностями. Коли ємність на поверхні повертається, щоб піти в глибину, вона відкидає своє дно (або ємність складається в ребро). Під водою, коли ємність повертається, щоб спливти наверх, дно закривається (або перетворюється з ребра в ємність), і в ній під тиском запускається повітря з труби, яка підведена з повітрозбірника, що знаходиться на поверхні.

Глибина і об’єм ємностей можуть бути іншими. Побудувати таке можна поруч з містом, без довгих і дорогих ліній електропередач. Для експериментальної установки найвигідніша глибина 55 метрів.

Як це працює?

Відповідно до закону Архімеда, ємність з повітрям буде мати підйомну силу рівну вазі витісненої рідини. Припустимо, що обсяг кожної ємності — 12м³, і розміщені вони на петлі: по одній ємності на кожний метр. У кожну ємність на глибині 140 метрів запускаємо 10м³ атмосферного повітря, яке буде скорочуватися до 10:14 = 0,7м³.

При спливанні повітря в ємності буде розширюватися, і на поверхні обсягу повітря буде 10м³. На кожну сторону петлі, яка йде вгору, в кожен момент буде діяти сила, що дорівнює вазі витісненої рідини, тобто (10 + 0,7): 2 = 5,35х140 = 749 тонн. Якщо швидкість обертання петлі буде 0,5 м/сек — робота буде дорівнювати 374 500 кгм/сек., Або, якщо 1 кгм/сек. = 9,81 ват/сек., То 374 500 х 9,81 = 3 673 845 ват/сек. за одну секунду, або 3 673,8 кВатт/сек х 3600 = 13 225 680 кВатт/годин за одну годину.

Опозитний компресор вагою 14,5 тонн витрачає на закачування 1м³ атмосферного повітря 0,054 кВт/год. Закачування повітря в ємності відбувається кожні 2 секунди, або 5м³ в 1 секунду. За одну годину витрата повітря складе 5 х 3600 = 18 000м³. Витрата енергії складе 18 000 х 0,054 = 972 кВт/год за 1 годину.

13 225 680 – 972 = 13 224 708 кВт/год за одну годину чистого прибутку, або 13 224 708: 972 = приблизно 13 000 разів.

Потужність електростанції зазвичай вважають в кВт/годинах за рік. 13 224 708 х 8760 годин на рік = 115 848 000 000 кВт/годин за рік. Навіть якщо на практиці ми отримаємо лише третину від розрахованого, це буде близько 40 мільярдів кВт/годин. Раніше Братська ГЕС давала 22 мільярди кВт/годин на рік.

Автор: винахідник Віктор Іванович Гришин

тел. 099-00-30-421

E-mail: maskaronvi3@gmail.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.