Електроенергія з канцелярії

0
209


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Просто дивно, що можна використовувати з підручних матеріалів! В своєму розвитку людина продовжує шукати прості способи видобутку електроенергії. Так, дослідники з Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL) і Університету Токіораз розробили установку,що складається з самих звичайних компонентів, які щодня використовуються в побуті.

Цей пристрій цілком може живити маленькі електронні прилади, що використовуються для медичних діагностичних апаратів в країнах, що розвиваються. При цьому, звичайно, всі вони повинні володіти низьким енергоспоживанням.
Винахід являє собою конструкцію 8Х2 см з аркушів паперу. При цьому одна сторона листа допомогою олівця спочатку оброблена графітовим вуглецевим шаром, що працюють як електрод. А друга – тефлоном.

Подібна технологія цілком може згенерувати стільки енергії, скільки вистачить для роботи пульта дистанційного керування. На виході виходить статичну електрику.Згадувався ще скотч, який також виконує конкретне завдання. Він об’єднує всі верстви таким чином, щоб вони не торкалися один одного. І за рахунок всіх маніпуляцій зі звичайними матеріалами пристрій стає електрично нейтральним.

Якщо натиснути на всю «композицію», то ізолятори у вигляді паперу і тефлону стикаються, виробляючи диференціал заряду: для якоїсь частини він позитивний, а для якої-то негативний. Коли тиск зменшується, два аркуші паперових роз’єднуються і заряд переміщується до вуглецевим верствам, які працюють як електроди. Конденсатор «з’їдає» згенерований незначний струм. Для підвищення продуктивності, були зроблені спроби пресування наждачки з фрагментами папери. Тим самим була отримана шорстка поверхня. Площа дотику значно збільшилася і, відповідно, генерація енергії також дала кращі показники.

Якщо натискання буде не дуже часте, пристрій в будь-якому випадку здатне буде генерувати стільки енергії, скільки вистачить для роботи приладів з низькими показниками енерговитрат. Отже, TENG цілком може стати рівноправною альтернативою звичайним батареям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.