Електрокар від інженерів з Казахстану вартістю 200 доларів

0
110


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Швидке розповсюдження електроавтівок в усьому світі – це вже буденна справа. Наразі винахідники та умільці з різних країн намагаються віднайти способи зниження вартості такого авто. Збереження природи передбачає масове звернення до альтернативних джерел енергії та їх використання. На даний момент вартість електротранспорту досить немала, тому дозволити собі подібну автівку може далеко не кожен.

Казахи зробили величезний крок в області автомобілебудування саме електрокарів. Вони запропонували спільноті автомобіль, що використовує в якості палива електрику, всього за дві сотні доларів США.

Особливістю творіння інженерів з Казахстану є наявність в автомобілі сонячних панелей, що розташовані на капоті, дверях та прикріплені до даху.

На даний момент звістка про новітній транспорт такого цінового сегменту викликала живий інтерес у суспільстві. Казахські винахідники пообіцяли продемонструвати своє творіння вже протягом поточного року на виставці міжнародного формату «ЕКСПО-2017».

Представник університету імені Х.А. Яссаві заявив, що наприкінці 2017 року при навчальному закладі буде зведено завод, що вироблятиме електрокари та електричні візки для людей з обмеженими можливостями. Також Ферхат Сатиомичай акцентував увагу на тому, що виготовлений при університеті електротранспорт буде надаватись інвалідам абсолютно безоплатно.

Робота міжнародного університету імені Х.А. Яссаві у Казахстані направлена на збереження навколишнього середовища. Усі електроприлади побутового вжитку та автівки, що вироблені там, працюють завдяки енергії сонця.

Вартість самої конструкції електромобіля оцінюється в 200 доларів. Програма університету передбачає повне фінансування даного проекту. Витрати на безпосереднє створення казахського електрокара становлять дві сотні доларів, а віддаються тим, хто їх найбільше потребує, безкоштовно.

Слід зазначити, що конфігурація автівки передбачає тільки два місця в салоні. Спеціалісти стверджують, що для конкурування на автомобільному ринку з аналогічним транспортом даний винахід потребує значного доопрацювання.

По-перше, необхідно звернути увагу на створення ще двох додаткових пасажирських місць у салоні. По-друге, потрібно вдосконалити систему безпеки. Та навіть за умови додаткових внесків у вдосконалення моделі вона все одно буде вирізнятись низькою ціною у порівнянні з подібним транспортом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.