Електрокари від українських виробників – реальність чи нездійсненна мрія?

0
170


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Випуск електричних автівок різноманітних конфігурацій став для розвинених країн буденною справою. Окрім виробництва та реалізації, спільними зусиллями, за активної підтримки держави, європейці просуваються вперед у вирішенні проблеми малої кількості електрозаправок та сервісів обслуговування.

Які  ж перспективи виробництва електромобілів у нашій країні? Та чи є вони взагалі?

Конкретним наглядним прикладом нестримної жаги до модернізації вітчизняного автопрому є діяльність Полтавця В`ячеслава.

Чоловік являється конструктором-аматором, що спеціалізується саме на альтернативних транспортних засобах.

Киянин В`ячеслав Полтавець є активним громадським діячем, який має на меті донести до співвітчизників важливість впровадження альтернативних електричних автомобілів  для економічного підйому держави. Разом з однодумцями В`ячеслав створив «Клуб автомобілістів «Електро-Автосам».

Чоловік неодноразово звертався до українських виробників автомобілів зі своєю ідеєю, що полягає у випуску електрокарів на базі вітчизняних автівок. Конструктор запевняє, що акумулятори для електричних транспортних засобів цілком можливо виготовляти на території України. Для підтвердження своїх слів пан Полтавець приводить в якості прикладу розробки УДХТУ. Одна із кафедр даного університету виготовляє спеціальні елементи з літію, які в подальшому використовуються у військовій промисловості.

В`ячеслав Полтавець намагався донести свою концепцію до керівництва компанії «Еталон», що представляє собою одного з наймасштабніших автовиробників у нашій країні. У корпорації заявили, що на даному етапі в Україні відсутні інвестори, які були б готові профінансувати виробництво електрокарів та виведення їх на світовий ринок.

Конструктор-ентузіаст впевнений, що основна причина відсутності бажання впроваджувати альтернативне виробництво полягає у діяльності нафтових олігархів. Люди, які володіють нафтовими родовищами чи займаються куплею-продажем бензину, не зацікавлені в тому, щоб дана галузь розвивалась в Україні.

В`ячеслав також зазначив, що за умови встановлення на власному будинку сонячних панелей чи вітрових установок, можна звести витрати на експлуатацію електрокара до смішного мінімуму. Адже виробленої таким шляхом електроенергії буде цілком достатньо і для зарядки електричної автівки, і для часткового задоволення енергетичних потреб житла (в залежності від потужності).

Київський активіст повністю впевнений в тому, що стримати розповсюдження електрокарів в нашій країні не зможе ніяка сила протистояння «нафтовиків».

Рано чи пізно Україна крокуватиме поруч з європейськими державами шляхом економічного підйому та впровадження інноваційних технологій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.