Електромобили Великобританії і їх «взаємодія» з поїздами

0
156


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В Об’єднаному Королівстві розроблений проект для ж/д складів, згідно з яким буде створено «електромобільна» система зберігання енергії. Розмір інвестицій сягає півтора мільйона фунтів стерлінгів. У рамках даної системи в експлуатації будуть перебувати транспортні засоби, що працюють на електриці і за рахунок батарей. «Харчуватися» все це буде від спеціальних станцій паркування. Як результат – ефективність і доступність за ціною поїздів.
Університет Шеффілда і National Rail запропонував ініціативу, яка дасть ймовірну можливість користування електрокарів як об’єктів зберігання енергії. Такі стаціонарні системи зможуть вирішити багато завдань.
У чому ж основна мета проекту «TransEnergy»? Ідея полягає в мінімізації напруги в години-пік. Це означає, що в періоди, коли навантаження на електричні мережі досягає найвищого рівня, а відбувається це, як правило, в певні години, в хід йдуть ті самий стаціонарні електрокари. Пропозиція інженерів таке: власники електромобілів можуть паркуватися в неподалік від залізничних станцій, тим самим підключаючись до тягової мережі. За таких умов парковка може пропонуватися безкоштовно, що є істотним плюсом.
Тут варто згадати технологію V2G (Vehicle-to-grid). В рамках даної технології і реалізується проект «TransEnergy». Транспортний засіб завдяки тягової батареї являє собою накопичувач, який є резервним. В результаті даний накопичувач забезпечує електричною енергією різного роду об’єкти інфраструктури. Слід зазначити, що ніяких додаткових зусиль від власників авто тут не потрібно. Все, що треба, це підключитися до V2G. При цьому система не буде обмежуватися жодним чином, а легко зможе масштабуватися.
Таким чином, підвищення енергоефективності – це одне із завдань уряду Великобританії. Досягається це різними способами, в тому числі і з допомогою проекту «TransEnergy». При цьому, звичайно, ВДЕ нікуди не зникають, а продовжують впроваджуватися в британську «середовище».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.