Енергетичні проблеми Австралії можуть бути вирішені Ілоном Маском

0
219


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Початок 2017 року став для Австралії непростим. В штаті Південна Австралія сталося декілька аварій на енергетичних об’єктах, що спричинило відключення подачі електропостачання промисловим підприємствам на протязі 2-х тижнів. Двохтижневе відключення від електропостачання коштувало підприємствам досить дорого.
Ілон Маск, керівник відомої у всьому світі корпорації Tesla, зробив дуже вигідну пропозицію австралійському уряду. Він наголосив, що зможе вирішити всі проблеми Австралії пов’язані з енергетикою. Ілон Маск запропонував змонтувати електричний акумулятор вартістю 25 млн. дол. США. Строк монтажу – 100 днів. Якщо компанія Ілона Маска не вкладеться в установлені строки, даний акумулятор буде зроблений цілковито безкоштовно.
Варто зазначити, що корпорація Tesla нещодавно випустила на австралійський ринок свою нову розробку – Powerwall 2. Це літій-іонний акумулятор, який може зберігати енергію для побутового використання та резервного живлення. Подібні продукти допомагають зробити крок вперед в проблемі вирішення енергетичних проблем Австралії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.