EnGoPLANET – ліхтарі на сонячних батареях, які працюватимуть навіть вночі

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Міста споживають величезну кількість енергії і це тільки на освітлення вулиць. А в деяких містах, на кшталт Лас-Вегаса, на підсвічування витрачають в рази більше, ніж в інших.

3Нещодавно стало відомо, що Лас-Вегас може укласти договір з нью-йоркським стартапом на поставку вуличних ліхтарів з вбудованими сонячними батареями. Якщо місто почне використовувати поновлювані джерела енергії для освітлення вулиць, то воон буде економити неймовірну кількість грошей і стане офіційно значно зеленішим.

Йдеться про купівлю та встановлення ліхтарів, які називаються EnGoPLANET. Спочатку їх встановлять тільки в одному районі Лас-Вегаса (Boulder Plaza).

3Вуличні ліхтарі EnGoPLANET крім сонячних батарей оснащені секретною зброєю – плитками, які виробляють кінетичну енергію. Таким чином, ліхтарі працюють не тільки від енергії сонця, але і запасають енергію завдяки ходінню пішоходів по вулицях.

Ліхтарі оснащені новітніми світлодіодними технологіями (тип освітлення залежить від обраної конструкції). Також в ліхтарі вбудовані датчики, які включають підсвітку при наближенні людей, що потенційно знижує витрату енергії.

Додаткова функція дозволяє трансформувати EnGoPLANET в розумний міської гаджет. Датчики EnGoPLANET вимірюють якість повітря, температуру, вологість, а камера спостереження відстежує і аналізує трафік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.