Фірма з Литви надасть серйозну інвестиційну підтримку розвитку української альтернативної енергетики

0
127


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Представники Modus group, багатопрофільної фірми з Литви, повідомили про готовність надати фінансування для забудови нового сонячного об’єкта в нашій країні. За попередніми підрахунками сума інвестицій складе близько 30 мільйонів євро. Литовська компанія є сполучною ланкою для ряду фірм, що спеціалізуються на продажу автівок, нерухомості і роботі в галузі енергетики. Фахівці з Литви вже мали досвід реалізації проектів у сфері ВДЕ. Modus group займалася будівництвом об’єктів сонячної енергетики на території Іспанії, Білорусі, Польщі та Литви.

Представник керівництва компанії Склепович Руслан заявив про те, що компанія дуже зацікавлена ​​в реалізації проектів на території України і готова інвестувати. За словами пана Склеповича, уряд нашої країни зумів створити умови для іноземних партнерів і зацікавити їх у розвитку сонячної енергетики.

Також в компанії Modus group повідомили, що готові вкладати гроші не тільки в українські проекти. Представники фірми проводять активний моніторинг нових проектів по всій Європі і шукають можливості для інвестування на енергетичних ринках тих країн, де альтернативна енергетика тільки набирає обертів. Саме тому експерти компанії вважають ринок України одним з найперспективніших.

Слід зазначити, що в області альтернативної енергетики нашої країни є спеціальні тарифи, згідно з якими електрику купує держава. Сумарна потужність об’єктів сонячної енергетики, введених в експлуатацію за 2017 рік, становить понад 300 мегават. За період січень-червень 2018 року дана потужність зросла на 180 мегават. Потужність об’єктів, що генерують електрику з енергії сонця, на території нашої країни в сумі становить 841 мегават.

Згідно з офіційною інформацією литовська компанія планує побудувати сонячний парк, потужність якого буде близько 35 мегават. Реалізація проекту буде здійснюватися компаніями Modus Energy International і Green Genius. Обидві ці фірми входять до складу Modus group.

сонячна станція на ЖитоирщиніСонячний парк розмістять в Житомирській області. Раніше ми вже писали про будівництво 10-мегаватної СЕС на Житомирщині завдяки фінансуванню фірми зі Словенії. Представники компанії з Литви повідомляють, що закінчити будівельні роботи та ввести станцію в експлуатацію вони мають намір до кінця осені наступного року.

За даними експертів литовської компанії, встановлені ними сонячні модулі здатні будуть генерувати 45 000 мегават-годин електроенергії за один рік.

Важливо також відзначити, що зовсім недавно з’явилася офіційна інформація про початок роботи першої черги СЕС Тоkmak Solar Energy, яка є значущим об’єктом на енергетичній карті України. Станція розташована в Запорізькій області, місто Токмак. Потужність на даний момент становить 11 мегават, після завершення будівельних робіт вона збільшиться до 50 мегават. Станція вважається однією з найбільших у нашій країні.

Сонячна енергетика України набирає обертів з кожним місяцем. Дуже радує позитивна динаміка у вигляді багатомільйонних інвестицій і зацікавленості зарубіжних компаній.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.