FreeVolt ввела в експлуатацію одну з найбільших дахову сонячну електростанцію

0
152


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Компанія FreeVolt в черговий раз довела, що проблеми ринку сонячних панелей не є проблемами для неї. Досвід і професіоналізм FreeVolt на цей раз підтверджується реалізацією і введенням в експлуатацію сонячних установок на заводському даху з потужністю 1,2 МВт в Бидгощі.

Роботи з будівництва сонячних електростанцій були завершені менш ніж за півтора місяці на одному з підприємств в Бидгощі – Індустріально-промисловому парку. Монтажні роботи, незважаючи на зимову погоду і, як результат кількаденні перерви в праці, дозволили здати об’єкт без будь-яких затримок і в заздалегідь затверджені дати здачі.

Сонячна установка складається з 4,800 модулів третього покоління FreeVolt, кожен з номінальною потужністю 250 Вт, зроблених в технології Smart Wire. Прогнозований річний вихід енергії становить близько 1,44 ГВт. Вироблена енергія буде використовуватися для власних потреб, що дозволить знизити її вартість більш ніж на 40 відсотків. Це дуже важливо для скорочення викидів CO2. Сонячна енергія дозволить уникнути викидів CO2на  близько 800 тонн на рік.

IMG_0756-logo

Реалізований на FreeVolt проект сонячного даху Індустріально-промислового парку в Бидгощі є одним з найбільших об’єктів подібного типу в Європі. Цей проект також є ще одним доказом компетентності та досвіду FreeVolt на ринку відновлюваних джерел енергії.

Впровадження системи сонячного даху з потужністю 1,2 МВт є одним з перших успішних проектів FreeVolt в 2016 році. Компанія FreeVolt Sp. o.o. також є найбільшою, а також з найбільш швидко зростаючими продажами на ринку відновлюваних джерел енергії в Польщі. Для безперервного розвитку і привабливості співпраці, компанія FreeVolt ™ вирішила відкрити франшізінгове агенство. Для тих, хто зацікавлений у розвитку бізнесу, компанія забезпечує навчання продажам і забезпечує підтримку продуктів відділом адміністрування і маркетингу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.