Геліопіч для домашнього і суспільного приготування їжі

0
331


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Зараз в процесі приготування їжі все більше  країн використовують такі технології, які дають можливість витрачати мінімальну кількість палива на відміну від стандартних систем горіння. Нових технологій стає більше з кожним днем.

geliopech

Однією з подібних інновацій в сфері сучасних технологій є сонячна піч, яку прийнято називати – геліопіч. Її експлуатація дозволить значно знизити викид в атмосферу різноманітних шкідливих речовин, наприклад, це може бути вуглекислий газ. Також це прекрасна можливість знизити споживання палива. Необхідно звернути увагу, що більша частина енергії тепла, в порівнянні зі звичайними газовими плитами застосовується саме для приготування їжі, причому від цього абсолютно не страждають показники ефективності подібного методу приготування.

Основним принципом роботи, який можна назвати раціональним, це використання сонячної енергії. Для процесу накопичення енергії, яка забезпечується від ультрафіолетових випромінювань в цьому пристрої є ряд акумуляторних батарей. Саме з цієї причини в печі постійно підтримується необхідний температурний рівень. В ній є декілька котлів, які призначені саме для приготування їжі. Вони можуть розміщуватися як разом, так і окремо. У такій печі є можливість приготувати будь-які страви, починаючи від звичайної картоплі до хитромудрих супів і навіть компотів. В даний час були розроблені спеціальні страви, які призначені саме для даної конструкції.

solnechnaya-pech

Основною відмінністю такого пристрою, як сонячна піч від інших подібних є наявність певного допустимого рівня температури. Зазвичай у такій печі температура не перевищує 90 градусів за Цельсієм. З цієї причини процес приготування може здійснюватися трохи повільніше, ніж на звичайній печі. Натомість це забезпечує те, що повністю зберігаються всі корисні властивості продуктів.

Важливо звернути увагу, що для своєчасного приготування сніданку всі продукти необхідно з вечора поставити в піч. Це не настілки накладно  з тієї причини, що в процесі приготування можна обійтися зовсім без участі людини, оскіьки можна не хвилюватися, що суп википить, а риба або курка підгорять. Всі побоювання в цьому випадку абсолютно не виправдані.

prigotovlenie-edy-v-geliopechi1

Зараз такі геліопечі можна зустріти в літньому кафе чи в їдальні, а також в ресторані. Крім виконання своєї основної функції, печі також в змозі стати спільною частиною всієї теплової системи, можуть служити заміною звичайним пічним конструкціям класичного вигляду. Завдяки подібним конструкціям, встановленим в місцях суспільного харчування з’явиться можливість зберігати великий асортимент різноманітних страв, причому в тільки що приготованому вигляді. Подібні страви, незалежно від приходу відвідувачів, постійно будуть перебувати в підігрітомустані, що дуже зручно, при цьому не будуть втрачені смакові якості досить довгий час.

Описувані сонячні печі стануть незамінним і дуже хорошим помічником в таких процесах, як виварювання жиру з маслаків і кісток. Це  ґрунтується на тому, що тривалість подібного процесу становить, як правило мінімум десять годин. Крім того, подібні печі використовують для тог,о щоб приготувати їжу для людей, які мають деякі проблеми з травленням, для приготування корму домашній птиці і худобі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.