Gemini – найбільший вітропарк в світі – був запущений в Нідерландах

0
187


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (3 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Нещодавно була відкрита найкрупніша в світі офшорна вітрова електростанція. Голландські чиновники запустили проект Gemini, який складається із 150 вітрових турбін, розміщених на відстані 85 км від північного узбережжя Голландії. Вітропарк здатний виробляти 600 МВт електроенергії, чого повністю достатньо для подачі електроенергії в 785 тис. нідерландських будинків.
Вартість вітропарку складає 2,8 млрд. євро. Запуск цього проекту став можливим завдяки тісній співпраці таких компаній, як Northland Power, Van Oord, Siemens Wind Power та HVC.

Матіас Хааг, який керує даним проектом, говорить, що запуск вітропарку був важкою операцією через віддаленість від берегу.

Gemini вже через 15 років зможе генерувати 13% від загального об’єму альтернативної енергії всієї країни або 25% від загальної вітрової потужності. Генеруємої потужності вистачить для 1,5 млн. жителів. Крім того, Gemini зменшить викиди вуглекислого газу на 1,25 млрд. тонн за рік. Це допоможе країні повністю перейти на альтернативну енергетику до 2050 року, так як на сьогоднішній день 95% всієї електроенергії завдяки вугіллю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.