Генератор Хендершота – функціонує без застосування палива

0
4505


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

Генератор Хендершота, іменований ще генератором вільної енергії, був представлений в місті Торонто в 1981 році. Його творцем є американський фізик-винахідник Лестер Дж. Хендершот. Виступ послідовника винахідника на конгресі з питань енергії гравітаційного поля включав пояснювальний матеріал щодо того, що пристрій здатний функціонувати, використовуючи магнітне поле Землі. Також доповідач зазначив, що робота пристрою залежить від його розміщення щодо простору і полюсної орієнтації.

Перші відомості про пристрій згадуються на сторінках робіт Хендершота за 1927-1930 рр. У своїх роботах він не тільки надав схеми і описав принципи функціонування пристрою, але й зазначив, що сам зміг зібрати генератор потужністю близько 300 Ватт.

Цікавим з точки зору науки ще є генератор Тестатіка , про який ми вже писали раніше.

В процесі розробки було сконструйовано кілька моделей генератора, але свого застосування винахід до недавнього часу не знаходив.

До незаперечних переваг генератора Хендершота можна віднести, в першу чергу, відсутність необхідності застосування палива. Відповідно, і залежності у приладу від паливного ресурсу немає.

Слід також зазначити, що пристрій жодним чином не несе негативного впливу на екологію і працює, не видаючи ні краплі шуму. Серед плюсів генератора можна, без сумніву, виділити те, що він не потребує будь-якого обслуговування і помітно економить фінанси.

Початкова модель генератора представляла собою пару котушок, що мають всередині по конденсатору. Крім цього, в комплектацію входили пара трансформаторів (деталі від старого радіо) і магніт. Важливо було налаштувати котушки таким чином, щоб вони перебували в резонансі. Такий варіант збірки міг бути функціональний тільки при орієнтуванні пристрою з півночі на південь.

В результаті було отримано пристрій, здатний генерувати електроенергію. Електрики цілком вистачало для функціонування малогабаритного двигуна. Власне, сам винахідник його так і застосовував. Свій винахід Хендершот вмонтував в літак-іграшку, яку любив його син. Літачок завдяки пристрою міг піднятися в повітря і навіть літати деякий час.

Схема генератора представлена ​​нижче:

генератор Хендершота

Існує ще такий варіант генератора:

Генератор Хендершота, як і будь-який інший пристрій має свої недоліки: точна схема пристрою ще до кінця не відкрита, не кожному вдасться створити працюючу конструкцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.