Генератор Серла – безкоштовна електроенергія від магнітних полів

1
5568


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 9.50 з 10)

Винахідник Джон Серл відомий широкій науковій громадськості завдяки своєму винаходу – генератору Серла. Даний магнітний пристрій складається з одного або більше кілець (дисків) і певної кількості роликів, що мають форму циліндра. Під час руху вся ця конструкція генерує електроенергію.

Цей винахід являє собою цілком магнітний пристрій. Генератор має свій власний двигун, який самостійно приводиться в рух і продовжує роботу повністю самостійно. Вчені говорять про те, що цей генератор здатний працювати не переставаючи. Варто відзначити, що ніяких допоміжних джерел енергії для руху пристрою не потрібно.

Принцип роботи генератора Серла: під час руху магнітних елементів потік електронів розганяється до дуже великої швидкості і це створює вакуум навколо пристрою. В даному вакуумі з’являється область з дуже низькою температурою. На сьогоднішній день широко відомо, що низька температура є обов’язковою умовою для появи надпровідності.

Крім того, вчені говорять, що в таких умовах виникає антигравітація. У міру того як ролики заповнюють енергією котушки, вони видавлюють фотони назовні. Їх можна побачити, укладеними в магнітному полі навколо котушки.

Ефект Серла являє собою особливий ефект магнетизму. Він заснований на магнітних полях. Дані поля штовхають магнітні ролики на безперервне обертання навколо магнітних дисків. Пристрій не видає абсолютно ніякого шуму під час генерації електрики. Крім того, відсутні нагрів і будь-яка вібрація.

Генератор Серла цінний тим, що при високій ефективності він не несе зовсім ніякого забруднення навколишнього середовища і є повністю безпечним.

Сам винахідник стверджує, що створенням механізму він зобов’язаний голосу, який приходив до нього уві сні. Але він не міг просто взяти і застосувати алгоритми, які диктуються під час сну. Йому необхідно було все це випробувати і прожити, переробити інформацію.

Існує поняття «квадрати Серла». У кожному такому квадраті розташовано число. Ці цифри і вказують на конкретну кількість деталей в тому чи іншому секторі генератора. Основною ідеєю винахідника було створення такого простого генератора енергії, щоб його міг виготовити кожен.

Всі електрогенератори в своїй роботі беруть за основу магніти і котушки. Генератор Серла також включає обидва елементи. Проходження магніту повз котушки викликає викривлення потоку електронів в певному напрямку. Після того, так Джон Серл прикріпив до дна генератора свинцеву пластину, його пристрій злетів у повітря. Вся справа в тому, що потужний потік електронів рухався вниз, тим самим створивши перевантаження.

Базовими компонентами генератора стали рідкоземельні елементи. Вчені стверджують, що в якості основного матеріалу може бути використаний будь-який рідкоземельний елемент, але вони використовують неодим. Вибір цього елемента цілком виправданий надлишком електронів в ньому і можливістю швидкої компенсації їх втрат. Джон Серл заявив, що для отримання електрики необхідно рухати або магнітне поле, або провідники. Робота його генератора заснована саме на русі магнітних полів. Пристрій, який він створив, здатен генерувати великі обсяги електроенергії з мінімальними вкладеннями.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.