Геотермальна енергія Китаю на благо опалювальної системи житлових будинків

0
206


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Як відомо, Китай відрізняється високим рівнем забруднення повітря та атмосфери в цілому. Вугільна промисловість працює дуже активно, що привело до пошуку альтернативних шляхів виробництва теплової енергії. Отже, щоб скоротити вічний зміг, вчені запропонували геотермальну енергетику, яка повинна замінити вугільну промисловість.

В даний час в районі Пекіна працює безліч свердловин, з яких викачується вода з температурою 20 градусів за Цельсієм. Всього налічується приблизно 300 свердловин, кожна з яких іде в надра приблизно на три кілометри. Та енергія, яка йде з-під землі, направляється на опалення деяких висотних будівель, а також теплиць, які знаходяться в місті. Вже чимало китайців впроваджують у свій побут геотермальну енергію. Вони користуються теплообмінниками, які горизонтально залягають в грунт не на дуже велику глибину. Експлуатується такий об’єкт переважно в літній час і служить в якості кондиціонера в оселях.

Один з діячів у галузі дослідження питань геотермальної енергетики говорить про те, що уряд Республіки прихильно поставився до пропозицій скористатися теплом з надр землі на благо жителів міст. Це проявляється в схваленні будівництва джерел, які зможуть дати тепло 300 тисяч квадратних метрів житлової площі.

Управління у справах енергетики не даремно вважає, що розвиток термо – і гідроенергетики повинно благотворно позначитися на жалюгідний стан багатьох великих міст Китаю. Це стане відмінним стартом для того, щоб енергія ставала екологічно чистою, а повітря позбавлявся від смогу. Потенціал вимірюється в порівнянні з тим, скільки зараз на такі ж потрібні витрачається вугільного палива. Так, наприклад, якщо користуватися лише верхніми геотермальними водами, то вже можна замінити умовно 90 млн тонн палива щорічно. Якщо ж говорити про більш глобальному потенціал в масштабах всієї Республіки, то тут він буде відповідати 850 млрд тонн вугілля.

Таким чином, очевидно, що правильне використання геотермальних джерел призведе до очищення повітря не тільки в Пекіні, але і в прилеглих населених пунктах.
Більше того, Китай готується до зимових Олімпійських ігор і має серйозні плани забезпечити таку велику подію з допомогою «зеленої» енергетики. Чи жарт?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.