Гнучкі сонячні панелі: практичне втілення в світі

0
4636


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Гнучкі тонкоплівкові сонячні панелі можуть бутти чудовим покрівельним матеріалом на вашому даху. Для цього тонку фотоплівку просто накладають на традиційний дах з черепиці, шиферу або металу.

Давайте подивимося кілька прикладів, як це відбувається та як це виглядає.

9aa62e

Південний бік цього даху покритий сонячною плівкою, яка дає до 4 кВт. електрики.

27e50a

У Вермонті, США, є невелике поселення Гінесбург, де всі 6 будинків покриті такою фотоелектричної плівкою. Вони забезпечують себе енергією увесь рік. Екологічні особливості цих будинків включають геотермальне опалення, теплі підлоги і тришарові склопакети. Вікна орієнтовані на південний бік сторону і це допомагає прогрівати будівлі взимку.

26803e

Три типи сонячних панелей на даху. Зліва направо: колектори для підігріву води, сонячні батареї і сонячна плівка інтегрована в  дахівку.

50ea28

Сонячна плівка не спотворює фасад навіть старої будівлі 1930 року побудови. При цьому вона може окупити себе приблизно за 10 років при її  теперішній вартості. Однак, з року в рік ціна на сонячні елементи знижується і стає все доступнішою.

47de17

Це –  сонячний дах на одному з будинків технічного університету в штаті Міссурі. Він  простий в установці і в догляді, також на ньому легко помітити несправності і полагодити.

70b853

Сонячну плівку можна  легко інтегрувати в будь-який дизайн і вона практично непомітна.

8daae0

Установка сонячних панелей на металеву покрівлю.

5a1032

Всі з’єднання ховаються під коник

1edfae

Дах може також стати системою опалення для будинку, підігріву води і підлоги. Для цього спочатку на дах монтуються вакуумні трубки, які під’єднані до системи опалення будинку, а зверху на них кладуться сонячні панелі, які будуть збирати сонячне тепло.

c84077

Тонкоплівкові гнучкі сонячні фотоелектричні панелі.

35dbe7

Якщо у вас металевий дах, то все що вам залишається, це почистити його і наклеїти панелі. Кажуть компанія UNISOLAR, яка робила такі гнучкі панелі закрилася, а шкода, ідея дуже цікава.

1e2de4

Монтаж сонячних елементів разом з черепицею.

e2bde6

Набагато ефективніше, коли сонячні панелі інтегровані в покрівлю ще на заводі. Як це зроблено в компанії www.ustile.com, тоді і якість збірки краще і ефективність панелей і надійність всієї конструкції.

.bfd6e1

Малі фотоелектричні панелі вставляються в глиняну черепицю. Монтаж сонячної плитки проводиться одночасно з кладкою черепиці. Сонячні панелі складаються з окремих монокристалічних елементів, з’єднаних послідовно. 4 окремі панелі з номінальною потужністю 6,25 Wp разом утворюють фотоелектричний модуль. Потужність такого модуля 25 Wp; 1 м2 поверхні має вихідну потужність 75 Wр. www.panotron.com

ca284d

 

Сонячна черепиця.

Встановлено на одному рівні з бітумною черепицею. Для кріплення достатньо  просвердлити тільки один отвір.

412171

Сонячна черепиця накладається одна на іншу і дроти йдуть по низу через просвердлені отвори, пов’язуючи кожен з них. Далі вони надходять на мансарду, де з’єднані із загальною системою.

889c50

Сонячна черепиця не обов’язково повинна йти зверху вниз. Ось варіант, коли вона викладена у вигляді луски.

339dae

Німецькі розробники створили будівлю яке повністю покрита сонячними панелями. 40 монокристалічних кремнієвих панелей на даху і близько 250 тонких плівок міді індію галію діселеніда (CIGS) з боків панелей до 200  виробляють, електрики необхідного для будинку. Одного разу під час тесту будинок згенерував 19 кВт енергії. solardecathlon.gov

4f01ec

Інтегровані сонячні панелі можуть витримувати навіть сильні вітри.

6dccd4

Сонячна плитка безкаркасна і може бути встановлена ​​на будь-якій покрівлі, а також може бути вкраплена між плиткою такого ж розміру, але з різною функціональністю: тепловими колекторами і мансардними вікнами, а також стандартною черепицею.

pvsystems.meyerburger.com

adbc6c

Фрайбург – сонячне місто, проблиск майбутнього.

Сонячна місто Фрайбург, Німеччина, було побудоване архітектором Рольфом Дішем. Всі 58 будинків виробляють більше енергії, ніж вони споживають. Загалом вони генерують 420000 кВт /год. сонячної енергії від загальної, близько 445 кВт на рік. Тут немає приватних автомобілів, але добре організована система Car-Sharing. www.rolfdisch.de

4dcd95

У світі є досить багато компаній, які створюють різні типи вбудованих сонячних панелей і сонячної плівки.  З кожним днем ​​їх асортимент стає все різноманітнішим і продуктивність їх все вище, а ціна доступнішим.

І, хоча, багато хто з виробників гнучких плівкових сонячних панелей не мають представництва в нашій країні, ви можете знайти і замовити їх на Ebay або схожих ресурсах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.