Google, IKEA, Microsoft: світові компанії обирають альтернативну енергію

0
161


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Нині багато великих компаній прагнуть перевести свою виробництва на «зелене» електропостачання, тим самим інвестуючи в альтернативну енергетику. До числа борців за розвиток ВДЕ входять Microsoft, Sony, Google, IKEA і багато інших.

Microsoft

Вже з 2013 року Microsoft спрямовує свої зусилля на те, щоб був знижений рівень викидів вуглецю. При цьому дана мета позиціонується як дуже важлива. В підтвердження того, що ведуться роботи в цьому напрямку, не так давно було підписано угоду про придбання електроенергії, що генерується вітропарками в Техасі та Іллінойсі.
Якщо згадати осінь 2015 року, то сталося ще однією подія: Білл Гейтс, колишній глава компанії, обіцяв вкласти кошти в розвиток ВДЕ. Є надії на те, що такому прикладу послідують і інші представники «багатіїв».

Sony

Sony з 2008 року працює над тим, щоб забезпечити своїх покупців тільки екологічно чистою продукцією. Вона теж активно скорочує викиди вуглекислого газу за рахунок експлуатації енергії з альтернативних джерел.
Крім цього, компанія намагається мінімізувати енергоспоживання на 30%, але не відразу, а лише до 2020 року, тобто поступально. Заводи поступово переходять до цього і, скажімо, в Австрії представництву вдалося вже повністю стати «зеленим». Що ж стосується японського заводу, то там Sony виступає як найбільший користувач «чистого» електрики.

Google

Наступний на порядку денному – Google. Дана корпорація також вже давно коригує принципи своєї роботи. У неї шлях до «вуглецевого нейтралітету» розпочався в далекому 2007 році. Інвестиції тоді ще склали 2 мільярди доларів. На що пішли кошти?

  • монтаж сонячних електростанцій на будівлях;
  • когенераційні установки всередині корпусів;
  • інвестиції в вітропарк і сонячну електростанцію (ця новина анонсувалася не так давно і стосується Оклахоми і Каліфорнії).

IKEA

IKEA не відстає від своїх «колег» і теж прагне перевести себе повністю на ВДЕ до 2020 року. В тому році проект був реалізований на 70%, так що є всі шанси, що він буде повністю виконаний. У компанії є особисті вітропарки в багатьох країнах, серед яких США, Великобританія, Німеччина, Франція, Ірландія, Польща і так далі.
Таким чином, зазначені концерни та багато інших, хто не був згаданий, проявляють активний інтерес до відновляючого енергетичного сектору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.