Google скоротив енергоспоживання завдяки DeepMind

0
177


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Iнтернетівський магнат два роки тому перейняв лондонський start – up DeepMind, який займається роботами над штучними інтелектами. Сьогодні це дає значні плоди – обмеження енергоспоживання у величезних серверних центрах.

Магнат з Кремнієвої Долини купив лондонську фірму DeepMind в 2014 році за ціну, що перевищує 500 млн доларів. Розроблені нею технології сьогодні обслуговують серверні  центри Google, значно збільшуючи їх енергетичну ефективність.

Google подає, що завдяки технологіям, розробленим DeepMind, обмежив споживання енергії, потрібної до охолодження своїх енергоємних серверів допоки на 40 відсотків.

Разом з обмежуванням енергоспоживання використовуваного для охолодження серверів, Google збільшує участь поновлюваних джерел енергії у своєму енергетичному міксі. Мета – це перехід на енергію, яка виготовляється повністю з ВДЕ.

Останнім часом Google оголосив підписання угод на купівлю енергії з вітрових ферм з потужністю 236 MВ, які будуть побудовані в Норвегії (160 MВ) і Швеції (76 MВ). Це додасть таким чином нові потужності до “гаманця” наявних угод PPA на купівлю зеленої енергії, потенціал яких на кінець 2015 р. склав вже 842 MВ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.