Готель Peppermill Reno в Сполучених Штатах використовує енергію землі для повного енергозабезпечення

0
83


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Геотермальна енергія на даному етапі розвитку альтернативної енергетики виступає в ролі найбільш прогресивного і екологічно чистого шляху отримання електрики і тепла. Використання енергії землі дуже популярно в Сполучених Штатах, Новій Зеландії, Індонезії, Ісландії та інших країнах.

Раніше ми вже писали про те, як використання теплового насоса може допомогти зменшити потребу в паливних ресурсах на прикладі України. Енергія землі і раніше досить активно використовувалася з метою енергопостачання. Але з недавніх пір геотермальні свердловини працюють на благо готелів.

Готель Peppermill Reno – один з найбільших об’єктів, які змінили колосальне споживання енергії з мережі на використання геотермальної енергії.

У готельному бізнесі використання альтернативних джерел енергії поки тільки набирає обертів. Перехід з традиційних джерел енергоспоживання на геотермальну енергію дозволить готелям стати більш екологічними і домогтися стабільності в постачанні їх енергією.

Слід зауважити, що деякі готелі споживають електроенергії більше, ніж цілий житловий квартал міста. Це відбувається через необхідність постійно мати великий запас гарячої води для гостей і кондиціонування кімнат. Схема використання готелем геотермальної енергії вимагає чималої роботи інженерів і вчених.

геотермальна енергыя готелю Peppermill RenoГотель Peppermill Reno існує з 1971 року. Проект переводу комплексу на енергію землі було розпочато з 2009 року. Представники готелю відзначають, що після впровадження інновацій клієнтів стало значно більше. Геотермальна свердловина, створена руками людини, розташована недалеко від готелю. Цікаво, що енергією землі комплекс тепер повністю покриває свої енергетичні запити, не черпаючи енергію ззовні. Варто зауважити, що загальна площа будови (разом зі спа-комплексом і казино) становить близько 10 000 квадратних метрів.

У готелі налічується:

– 1623 номери для гостей;

– 800 кімнат класу Люкс;

– 10 ресторанів;

– 15 пабів;

– нічний клуб.

З огляду на такі масштаби комплексу, навіть страшно уявити, скільки електроенергії він споживав до переводу на геотермальну енергію.

Застосування геотермальних свердловин в інших готелях

Прикладом для наслідування в переводі готелів на енергію землі стала Ісландія. Країна дуже багата на термальні джерела і завдяки їм змогла істотно знизити енергоспоживання в масштабах країни в цілому, і в готелях – зокрема. Цікаво, що одна геотермальна станція в цій країні повністю забезпечує енергією столицю – місто Рейк’явік. Далі ініціативу екологічного енергопостачання перехопили Сполучені Штати і країни Європи.

Готель Jumeirah Frankfurt також повністю забезпечує себе енергією землі. Глибина свердловини тут становить 50 метрів і розташована вона прямо під готелем.

Екологічний готель «Курорт Жана-Мішеля Кусто», крім енергопостачання за рахунок геотермальної свердловини, надає в якості житла кімнати з бамбука і соломи. Таке приміщення ідеальне в плані циркуляції повітря. Також гостям пропонуються овочі і фрукти, які були вирощені без застосування будь-яких хімікатів. Розташований готель на острові Фіджі.

Подібні проекти готелів на даний момент активно розробляються в Сполучених Штатах, Арабських Еміратах, Нової Зеландії і в Кенії.

Навіть не дуже придатні для свердловин ландшафти не стають на заваді, адже на шляху до екологічності та значного скорочення витрат можна застосувати новітні технології і проблеми невдалої місцевості стануть цілком вирішувані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.