Харківський університет імені Бекетова починає співпрацю з Schneider Electric

0
160


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Представники компанії Schneider Electric інформують громадськість про введення в роботу навчальної лабораторії, яка розташовується в Харківському національному університеті Міського Господарства. Дана лабораторія спеціалізується на сонячній енергетиці.

Відкриття припало на початок серпня поточного року. Центровою фігурою наукової лабораторії є на даному етапі сонячна електростанція, яка володіє потужністю в десять кіловат. СЕС функціонує на базі інверторного пристрою, виробником якого є Schneider Electric.

Метою створення даної науково-навчальної одиниці є підготовка студентів та аспірантів до професійної діяльності на терені альтернативної енергетики. В процесі навчання студенти зможуть самостійно проектувати сонячні електростанції та отримають усі необхідні навички для створення проектів подібних підприємств у своїй подальшій діяльності.

jfeogtewrrУ процес підготовки фахівців у сфері альтернативної енергетики входить також проведення маси досліджень і наукових тестувань, що стосуються енергоефективності, автоматизації різних виробничих процесів та електрообладнання.

У найближчому майбутньому силами компанії Schneider Electric і Харківського національного університету імені Бекетова планується введення в експлуатацію сонячної електростанції, яка має потужність в 4 рази вище існуючої (тобто близько 40 кіловат).

Директор Schneider Electric в Україні стверджує, що даний проект є надзвичайно важливим для майбутніх фахівців, яких випустить університет. Лабораторія, відкрита за сприяння компанії Schneider Electric, дозволяє студентам освоїти не тільки теоретичні аспекти професії, але й доторкнутися безпосередньо до практичної частини своєї майбутньої роботи, виробивши при цьому необхідні навички.

Електроенергія, яку виробляє сонячна електростанція при Харківському національному університеті імені Бекетова, буде використана для забезпечення потреб навчального закладу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.