Інноваційна розробка у США. Очищення води сонцем.

0
201


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Сполучених Штатах Америки була запатентована і введена в експлуатацію розробка, покликана очищати стічні води. Стартапери з Focal Technologies іменували своє ноу-хау як «Ray» . Установка знищує небезпечних паразитів у вигляді сальмонел, лістерій, кишкової палички та інших бактерій, використовуючи сонячну енергію. У даний момент Focal Technologies за допомогою своєї системи займається очищенням стічних вод сільського господарства та каналізацій.

Загальна вартість реалізації проекту становить більше 200 000 доларів. Організатори отримали фінансову підтримку у вигляді гранту, що повністю покриває витрати.

Принцип дії установки досить простий – лінза з діаметром 2,5 метра фокусує сонячні промені на ємності з рідиною. Температура води, у свою чергу, підвищується, і шкідливі частки розпадаються. Ультрафіолет проводить стерилізацію. Ефект досягається за допомогою точного фокусування.

Автори акцентують увагу на надзвичайній важливості свого винаходу, адже система «Ray» має можливість знищувати 99 відсотків хвороботворних бактерій і мікроорганізмів і стимулює розпад речовин органічної природи. Також система здатна очищувати воду від хімічних сполук, включаючи синтетичні добрива.

За словами розробників, подібні проекти вже створювалися раніше, але вони не були реалізовані через велику фінансову затратність. Система «Ray» є лідером серед подібних винаходів, так як вона може очистити великі обсяги води без яких-небудь серйозних внесків.

Варто відзначити одну з важливих функціональних якостей системи – її мобільність. Завдяки не дуже об’ємній конструкції, очисну систему «Ray» можна транспортувати в будь-яку точку земної кулі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.