Інноваційне сховище енергії від компанії Тесла впродовж декількох діб надало дохід у 800 тисяч доларів

0
77


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

На початку грудня минулого року на території Австралії було введено в експлуатацію наймасштабніше сховище енергії на всій земній кулі. Дана інноваційна споруда була зведена за сто днів завдяки старанням очільника фірми Тесла. Ілон Маск в черговий раз здивував світову наукову спільноту, адже його енергосховище лише за декілька днів роботи змогло принести один мільйон австралійських доларів, що еквівалентно восьмистам тисячам доларів Сполучених Штатів Америки. Про це було повідомлено Science alert.

Перший запуск енергетичного сховища відбувся в середині грудня. Тоді інноваційна будова продемонструвала свою неймовірну продуктивність, замінивши вугільну електростанцію, що вийшла зі строю на деякий час.

Енергосховище від Тесла вміщує в себе 129 мегават-годин електричної енергії. Загальна потужність акумуляторної системи складає сто мегават. На даний момент державні органи провели резервування сімдесяти мегават і 39 мегават-годин. Такий захід допоможе знизити збитки та зменшити негативні наслідки під час надзвичайних подій. Залишкові тридцять мегават та дев’яносто мегават-годин компанія-власник може реалізовувати на свій розсуд. До речі, енергосховище офіційно перебуває у власності компанії  Neoеn. Спеціалісти зазначають, що найбільш вірогідним шляхом застосування залишкових об’ємів енергії буде її продаж.

Компанія Neoеn вже зробила тестову спробу відносно реалізації енергії. Протягом двох днів (18 і 19 січня поточного року) з енергосховища було реалізовано електрики на 1 млн доларів. Представники компанії-власника заявили, що збували енергію по ціні 14 000 австралійських доларів за один мегават.

Акумуляторна система від Тесла була зведена з конкретною метою. В компанії заявили, що енергосховище має допомогти у вирішенні труднощів енергетичного постачання південного регіону Австралії. Мешканці даної території впродовж доволі довгого часу потерпали від регулярних негараздів з електрикою та відключення її на деякий час.

Слід зазначити, що Австралія займає лідируючі позиції в сфері генерації «зеленої» енергії. Впродовж довгого часу експерти шукали способи акумулювати великі обсяги виробленої електрики аби значно її здешевити. На даний час такий спосіб був знайдений завдяки команді Ілона Маска.

Компанією Neoen було доведено, що акумуляторна система від Тесла являється надійною, економічно доцільною та ефективною. Окрім того, енергосховище дає змогу без особливих проблем позбутися від енергетичних негараздів регіону.

Також стало відомо, що наразі на території штату Вікторія (Австралія) ведеться активна науково-розробницька робота, результатом якої має стати акумулятор з потужністю в двадцять мегават. Представники Neoen також заявили про намір звести на території Квінсленду ще більше енергосховище, ніж зараз існуюче в Австралії. У компанії Тесла доки не підтвердили даного проекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.