Інноваційні технології АББ збільшують енергоефективність в знаковому будинку Microsoft

0
168


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

 

Інноваційне рішення програмного забезпечення з використанням платформи автоматизації будівель KNX від компанії АББ збільшує енергоефективність і перетворює офіс компанії Microsoft в Данії на «розумний» будинок.

Компанія АББ встановила передові рішення автоматизації будівель, включаючи технологію використання денного світла, які збільшать енергоефективність і комфорт в новому офісі компанії Microsoft біля Копенгагена (Данія). Вже добре перевірена платформа управління будівлями KNX від АББ, яка використовується в декількох тисячах будинків по всьому світу, використовує «Інтернет речей, послуг і людей» (IoTSP) для адаптації функцій управління будівлею згідно з природними ритмами діб. Дослідження показує, що «розумне» управління будівлею може знизити споживання електроенергії на 30%.

У Люнгбю, передмісті Копенгагена, нова будівля Microsoft площею 18 000 м2, складається з двох кубів, які межують між собою.  Їх поєднує великий атріум у формі літери «V», який проходить через будівлі і створює великий і просторий робочий простір. Крім того, система «розумна будівля» від АББ розроблена таким чином, щоб підтримувати ідеальний клімат в приміщенні, завдяки оптимальній температурі, якості повітря і освітлення.

«Це знаковий проект, який використовує новітні рішення, які підходять для такої компанії, технологічного лідера, як Microsoft. Це прекрасний приклад співпраці двох лідерів в сфері технологій для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, завдяки технології «Інтернет речей, послуг і людей», – зазначив Тарак Мехта, керівник бізнес-напряму «Електрообладнання» компанії АББ.

Фасад і стеля будівлі зроблені зі скла, що допомагає застосовувати технологію використання денного світла. Датчики вимірюють рівень природного сонячного світла і чи є в приміщенні люди, а система регулює електричне освітлення і керує жалюзями. Використовуючи сонячне тепло і світло і регулюючи жалюзі, система може економити електроенергію без шкоди для комфорту співробітників компанії. Дослідження показали економію електроенергії від 20 до 60 % на освітлення, на яке витрачається до 30% електрики в будівлі.

Проект був реалізований датською компанією-підрядником Hoffmann.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.