Інноваційний будинок-конструктор від українського архітектора

0
328


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Український архітектор створив новітнє житло, яке в будь-який момент можна демонтувати і перевезти в будь-яку точку земної кулі. Монтаж такого будинку займе приблизно один місяць. Підключення та встановлення необхідних комунікаційних пристроїв можливо зробити за добу. Дане помешкання складається зі спеціальних модулів, що мають розміри 3×6 метрів.

Розробник будинку Мотієнко Юрій закінчив роботу над своїм проектом в квітні поточного року. На даний момент його компанія провела установку п’яти повноцінних будинків подібного формату і активно веде роботу над ще трьома домами, які найближчим часом будуть готові до експлуатації. Проект передбачає створення будинків з модулів за прикладом звичайного дитячого конструктора. При цьому конфігурація будівлі і її площа безпосередньо залежить від фантазії і побажань власника.

Конструкція має в своїй основі SIP-панелі і оброблений спеціальним клеєм брус, які надають будинку міцність і екологічність. Модулі не несуть в собі металевих деталей, що дозволяє уникнути зайвих втрат тепла.dkdk

Створення модулів відбувається в виробничому цеху протягом місяця. У цей період проводитися збірка окремих модулів і проведення декоративних робіт. З цеху деталі виходять повністю готовими до експлуатації. Залишається лише доставити їх до місця призначення і провести монтаж. Завдяки тому, що фахівці в процесі виробництва з максимальною точністю підганяють модулі один до одного, складання повноцінного будинку не є особливо трудомістким.

Подібні будинки прийшли до нас з країн Європи. Канада і США досить широко використовують модульні домівки. Конструкція будинку Юрія Мотієнко відрізняється від європейських аналогів більшою мобільністю, швидкістю збирання, цілісністю модулів і відсутністю фундаменту.

dddkdmРозробник мобільного житла стверджує, що його повноцінне функціонування можливе без наявності фундаменту. Вага такого будинку становить близько десяти тонн, що дозволяє встановлювати його на різноманітні каркаси з металу, земляні шурупи і т. п.

Завдяки спеціальним панелям (OSB), що мають товщину до 1 см, і неопору з графітовими вкрапленнями, будинок має низькі показники втрати тепла. Поява в даних матеріалах комах-шкідників неможливо.

Створення модулів проходить з урахуванням європейських норм і стандартів. Високотехнологічні матеріали нового покоління роблять будинок вогнетривким, тим самим забезпечуючи пожежну безпеку для жителів. Стіни житла досить тонкі, але при цьому дуже добре зберігають тепло. Десятисантиметрова товщина стіни модульного будинку по теплопровідності відповідає стіні товщиною понад півтора метра в традиційній будівлі.

Новинка оснащена LED-освітленням, вбудованими меблями і системою «розумний дім». Модульне житло, що має повну комплектацію і готове до експлуатації, коштує близько 54 тисяч доларів.

В межах України дана пропозиція є досить дорогим задоволенням. З метою розширення цільової аудиторії, Юрій і його команда активно працюють над створенням більш дешевого аналога за допомогою використання недорогих матеріалів для зовнішнього оздоблення. За словами розробника, будинок площею 45 квадратних метрів, який має більш дешеве облицювання, буде оцінений в 25-27 тисяч доларів. Застосування недорогих матеріалів для декору ніяк не вплине на енергоефективність будинку і зробить його доступнішим.

Компанія Module House, співзасновником якої є Юрій Мотієнко, планує виходити на європейський ринок. В даний момент співробітники працюють над розробкою модульного дитячого садка для замовників з Німеччини. Команда підприємства надалі планує створити екопоселення в межах Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.