Інноваційний тепловий насос від українських винахідників

0
397


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Історія професора Майсоценко і його винаходу бере початок ще з часів Радянського Союзу. В далекі дев’яності роки доктор технічних наук активно займався розробкою пристрою, здатного виробляти електроенергію з повітря. Валерій Майсоценко знайшов спосіб отримувати енергію з поновлюваних джерел, не витрачаючи при цьому коштів і не забруднюючи атмосферу.

Так як винахід Майсоценко не оцінили по достоїнству в рамках його країни, він з родиною в 1992 році переїхав за кордон. На території Сполучених Штатів професор зміг організувати виробництво економічних приладів для кондиціювання повітря. Необхідність у використанні електрики даними пристроями існує, але кількість її майже в 10 разів менше, ніж у звичних кондиціонерах.

Подібного роду енергоефективні пристрої професор Майсоценко використовує особисто. В його будинку в Колорадо даний прилад був встановлений ще два десятки років тому, а працює й донині. Найважливішою перевагою екологічного кондиціонера є те, що він постачає 100% свіжого повітря в приміщення. Для порівняння – традиційні установки в процесі роботи забезпечують житло лише 20% чистого кисню.

Київські вчені, взявши за основу прилад Валерія Майсоценка, створили інноваційний тепловий насос. Принцип дії установки полягає в зборі енергії від випарів з водойм та переробки її в електроенергію.

Професор Майсоценко тривалий час перебував у пошуку інвесторів для реалізації свого проекту. Для наочної демонстрації приладу він створив картонну модель установки і брав участь з нею в різного роду виставках досягнень сільського господарства. На одному з таких заходів винахідник зіткнувся з трьома фермерами, яких зацікавив проект і вони погодилися його профінансувати.

Для демонстрації приладу з картону професор використовував фен, гарячий потік повітря з якого направляв на пристрій і на виході отримував холодний потік.

Інститут технічної теплофізики НАНУ на даному етапі налагодив постачання декількох приладів професора Майсоценка завдяки засобам інвесторів. Один прилад був використаний з метою створення на його основі спеціальної опалювальної установки для житлових будинків. Ця установка являє собою поєднання приладу Майсоценка і звичайного теплового насоса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.