Інвестиції в альтернативну енергетику в Німеччині зменшились у 2015 році на 47%

0
217


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 3.00 з 10)

У минулому році обсяг німецьких капіталовкладень в поновлювані джерела енергії впав на 47% в порівнянні з рівнем 2014 року – до $ 8,5 млрд. При цьому за той же період рівень світових інвестицій, навпаки, виріс на 5% – до $ 286 млрд.

Ці цифри наводяться в спільній доповіді фахівців Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та Франкфуртської школи фінансів та менеджменту (FSF). Витяги з доповіді наводить видання Handelsblatt.

Згідно з результатами дослідження, країни, що розвиваються вперше вийшли в світові лідери по фінансуванню досліджень в галузі альтернативної енергетики і альтернативного палива (розробка вітрогенераторів, сонячних батарей, біогазу і т. П.). Так, в 2015 році Китай, Мексика та Індія вклали в розробку відновлюваних джерел енергії в цілому близько $ 156 млрд (+ 19% в порівнянні з рівнем 2014 роки). При цьому промислово розвинені країни вклали всього $ 130 млрд (-8%). На думку авторів дослідження, країни, що розвиваються вкрай зацікавлені в нових розробках – з їх допомогою вони зможуть частково покрити свої потреби в електроенергії.

На думку дослідників, спад німецьких капіталовкладень обумовлений тим, що німецькі інвестори не до кінця розуміють, на яких умовах буде відбуватися державне регулювання альтернативної енергетики. При цьому у вчених є привід для оптимізму: за їхніми розрахунками, в минулому році загальний обсяг інвестицій, вкладених в поновлювані джерела енергії, вперше в історії перевищив обсяг інвестицій, вкладених в традиційну енергетику (наприклад, в вугільні та газові електростанції).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.