Івано-Франківськ активно впроваджує новітні технології

0
230


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Біологічне паливо повільно але впевнено витісняє газ із установ обігріву. Значне поширення екологічної сировини для спалювання обумовлено насамперед тим, що українці гідно оцінили можливість значної економії коштів завдяки її використанню. Якщо на початковому етапі популяризації паливних брикетів з тирси та соломи цей вид палива в основному користувався попитом у масштабах приватних будинків, то зараз ми сміливо можемо говорити про доцільність їх використання в виробничих масштабах.

Представники адміністрації Івано-Франківська повідомляють, що новий опалювальний сезон восени розпочнеться з введення в експлуатацію новітньої котельні, яка має відзначити початок масової термомодернізації міста. Слід зауважити, що нова обігрівальна установка працюватиме завдяки твердому біологічному паливу.

Окрім цього реалізація даного проекту передбачає монтаж когенераційної установки у складі котельні.

Очільник міста Марцінків Руслан повідомив громадськості, що реалізація проекту стала можлива завдяки Європейському банку реконструкції та розвитку, який взяв на себе усі фінансові питання.

Твердопаливний котел, що встановлять в новій котельні, матиме потужність 4 мегавата. Окрім теплозабезпечення, котельня постачатиме населенню гарячу воду. За словами мера міста, в Івано-Франківську вже функціонують твердопаливні котли. Та сектор їх обслуговування надто малий. Пан Марцінків стверджує, що модернізація установ обігріву тільки розпочата.

У подальших планах адміністрації міста зробити так, аби альтернативні установки витіснили газові та зробили їх місто незалежним від цін на блакитне паливо.

Біопаливні установки у місті функціонують незалежно від сезону. Так як на літній період гаряче водопостачання відключається, франківці в цьому році вже не відчують дискомфорту з цього приводу. Влада міста запевнила, що надання населенню гарячої води буде організовано завдяки альтернативним котельням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.