Китай побудує ще 100 СЕС у вигляді панд

0
149


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (3 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Всесвітньовідома компанія з Китаю Panda Green Energy Group побудує 100 СЕС, які будуть виглядати як панда, уздовж нового «Шовкового шляху». Нагадаємо, що дана компанія вже запустила СЕС у вигляді панди в провінції Шаньсі (округ Датун).
Нова СЕС має потужність 100 МВт, перша черга сукупною потужністю 50 МВт уже підключена до мережі. Для установки СЕС були використані кремнієві монокристалічні фотоелементи чорного кольору та сонячні тонкі плівкові батареї білого кольору. Якщо дивитися на СЕС з висоти, то можна побачити панду.
Китайська компанія запустила проект з будівництва СЕС у формі панди ще в 2016 р. спільно з урядом КНР і ПРООН (Програма розвитку ООН). Представники компанії говорять, що СЕС зможе виробляти 3,2 млрд. КВт⋅ч енергії, що дорівнює 1,056 тонні вугілля. Крім того, зелена енергія скоротить викиди вуглецю до 2,74 млн. тонн за наступні 25 років та забезпечить електроенергією 10 тис. домогосподарств щорічно.
Унікальна сонячна електростанція призвана привернути увагу до альтернативної енергетики і допомагає формувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища у молоді. У планах компанії будівництво центру для школярів, де можна буде дізнатися більше про сонячну енергетику.
Будівництво однієї СЕС в формі панди обійшлося китайській компанії в 52 млн. дол. США, будівництво ста електростанцій обійдеться в 3 млрд. дол. США. На сьогоднішній момент джерело інвестицій залишається невідомим. Багато гонконгських компаній обговорюють встановлення подібних електростанцій в Австралії, Італії, Канаді та Німеччині.
Раніше згаданий «Шовковий шлях» є ініціативою Belt and Road, і передбачає відкриття нових торговельних коридорів уздовж ліній електропередач, портів і доріг.
Варто відзначити, що згідно з відомою програмою економічного розвитку, яка має назву «Морський Шовковий шлях XXI століття», в Піднебесній будуть запущені декілька подібних станцій. Ця програма допомагає налагодити торговельні відносини між країнами Євразії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.