Китай потроює потужність альтернативної енергетики

0
217


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Всі країни працюють над скороченням викидів вуглецю в атмосферу. Китай не виняток і в його планах виконати план до 2020 року. Щоб все це втілилося в життя, необхідно щорічно додавати по 20 ГВт до виробленої енергії в сонячній енергетиці протягом наступних 5 років. Якщо порівняти з тим, що існує зараз, то показники повинні бути потроєні.
Головна керівна особа Національної енергетичної адміністрації Нур Бекрі анонсував не так давно рішення, згідно з яким дається підтвердження завдань і цілей Китаю по входженню в еру «зеленої» енергетики. Це дуже серйозна заява з урахуванням того, що країна лідирує по виробленню двоокису вуглецю.
Отже, нація, яка більше всіх інших чинить негативний вплив на екологію, за останні кілька років збільшила кількість сонячних установок. За даними статистики з 2011 року цифра зросла в тринадцять разів, тобто чиста енергія придбала вага і масштаби. Тим не менш, в масштабах загальної енергетики сонячна становить лише 3%.
На самому початку 2016 року урядом було оголошено план, згідно з яким буде закрито значну кількість вугільних шахт. Це вважається важливим кроком на шляху до скорочення використання вугілля. Поступово проект реалізується і є висока ймовірність, що до 2020 року все буде так, як задумано зараз.
Так, в альтернативу зменшення вугільної енергетики повинна приходити сонячна – більш екологічно чиста і безпечна.
Як вже було зазначено, за рахунок встановлених сонячних установок Китай планує прийти до 143 ГВт за 5 років. В тому році (2015 р) запущено було вже 43 ГВт, що дозволило перегнати Німеччину за кількістю діючих установок, що працюють за рахунок поновлюваних джерел енергії.
Варто також відзначити той факт, що Китай, паралельно з впровадженням у себе сонячних установок, ще й лідирує по їх виробництву і експорту. У зв’язку з цим внутрішній попит благотворно впливає на поставлені цілі і дуже доречний. Все це добре впливає на зміцнення економіки Китаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.