Китайські винахідники проводять «тест-драйв» підвісного електричного потяга

0
204


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Надзвичайна густонаселеність Китаю формує ряд проблем, у тому числі і в області громадського транспорту. Простори інтернету давно рясніють фотографіями та відеоматеріалами про неймовірну тисняву в метро.

Питання пересування в умовах великих мегаполісів останнім часом стало досить гостро, тому було прийнято рішення впроваджувати нові розробки вчених у сфері транспортних засобів для жителів міст.fggf

Кінець вересня 2016 року в Китаї відзначився тестуванням підвісного залізничного полотна, призначеного для нової розробки китайських науковців – потяга, що працює на літій-іонних батареях. Диво альтернативної енергетики на даному етапі буде впроваджено в роботу у місті Ченду (південно-західна частина Китаю).

Швидкість електропоїзда в середньому становить близько 50 км/год. Дослідники приділяють особливу увагу перевірці безпеки, адже вагони, які рухаються в підвішеному стані – це ексклюзивна новинка в світі технічних пристроїв відновлюваної енергетики.

На сьогоднішній день поїзд, що працює на електриці, пройшов три сотні кілометрів на перевірочному полотні. Далі, в якості перевірки, він повинен буде подолати дистанцію більше одного кілометра.

Розробники повідомляють, що підвісний електропоїзд буде вміщати 120 осіб, в якості пасажирів. За словами головного конструктора поїзда Чжай Вонмінга, транспортний засіб перед введенням в експлуатацію пройде ряд досліджень і перевірок на безпеку.

Лінія залізничного полотна для електропоїзду у фінансовому плані менш затратна, ніж лінія традиційного метрополітену. При реалізації проекту було підраховано, що підвісна монорейка в процесі будівництва зажадала лише п’яту частину коштів, витрачених на прокладання підземних шляхів метро. Важливим є той факт, що новий вид транспорту повністю екологічний.

Досвід подібної підвісного засобу пересування уже був раніше застосований у світі. У 1901 році в Німеччині (місто Вупперталь) з’явилося подібного виду залізничне полотно, яке функціонує і досі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.