Компанії Nissan і Tesla пропонують комплексне рішення для повного переводу будинків на сонячну енергію

0
90


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Представники Nissan повідомили про те, що в даний момент стартував продаж їх новітньої розробки під назвою Nissan EnergySolar. Дана система, іменована ще «все-в-одному», складається з сонячних панелей, енергосховищ xStorage і систем управління. Розробка Nissan здатна повністю забезпечити домогосподарство «зеленою» енергією. Реалізацію систем енергозабезпечення почали з Великобританії. Раніше ми вже розглядали найбільш популярні в світі технології зберігання енергії .

Згідно з підрахунками фахівців компанії, установка такої системи в приватному будинку зробить його більш енергонезалежним від централізованої мережі і допоможе заощадити близько 66 відсотків на оплаті електроенергії. Крім цього, дана домашня установка призначена і для підзарядки електрокарів компанії, в тому числі і Nissan Leaf.

Nissan EnergySolarЖителі Великобританії матимуть можливість зробити вибір щодо особливостей конфігурації установки. Вони можуть зробити вибір на користь тільки сонячних панелей компанії, тільки енергосховища (причому, можна віддати перевагу xStorage, які вже використовувалися – вийде відчутно дешевше) або встановити цілісну систему.

Якщо клієнт встановить повноцінну систему, то Nissan EnergySolar буде акумулювати вироблену сонячними модулями в денний час електроенергію для подальшого її використання в другій половині дня. Крім цього, система має можливість поповнювати енергетичні запаси в нічний час, коли електрика має низький тариф.

Ціна повноцінної системи на початок продажів складає 10300 доларів. Крім того, є можливість придбати окремо сонячні панелі від Nissan за 5200 доларів або енергосховище xStorage за 8700 доларів. Не дивлячись на те, що вже близько 880 000 британців мають сонячні панелі, фахівці пророкують цій системі хороші шанси і високі продажі.

Компанія Tesla теж не відстає в цьому питанні. Ілоном Маском вже була представлена ​​система, що складається з сонячного покриття для даху та накопичувача енергії Powerwall, випущеного в оновленій версії з подвійною енергощільністю.

Сонячна черепиця Tesla являє собою структуровану плитку зі скла, в яку вмонтована сонячна комірка. У пропозицію компанії входять 4 різних варіанти сонячних дахів. Також був представлений побутовий накопичувач енергії Powerwall другого покоління. У новій версії акумулятора енергетична ємність становить 14 кіловат-годин, на відміну від попередньої, що має всього 6,4 кіловат-годин. Показники номінальної потужності накопичувача другого покоління дорівнюють 5 кіловат, а максимальна потужність складає 7 кіловат.

Представники компанії Tesla заявили про те, що надають гарантію на Powerwall 2 на десять років, не обмежуючи цикли перезарядки. Накопичувачі можуть бути встановлені як всередині будівлі (мається варіант настінного і підлогового кріплення), так і зовні.

Ціна еноргонакопичувачів від Tesla становить 5500 доларів, тоді як перша версія коштувала 3500 доларів. Вартість сонячного даху поки не уточнюється, але, за словами розробників, таке придбання буде вигідним для власників домогосподарств, якщо порівнювати з традиційним обладнанням даху сонячними панелями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.