Компанія Tesla дивує ринок дешевими «сонячними» дахами

0
315


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Один з передових фахівців компанії Тесла Ілон Маск повідомив, що нові дахи, які незабаром з’являться на ринку, будуть рівнозначні за вартістю звичайним традиційним покриттям. Дана інформація була озвучена на зустрічі акціонерів компанії нещодавно.

gfgnlfgМаск стверджує, що дах не буде мати термін повної окупності тривалістю двадцять років. Фінансові вкладення виправдають себе ще в період проведення монтажних робіт.

За підрахунками фахівців Тесла, основна частина коштів витрачається марно на неефективні поставки. Нова сонячна черепиця виробництва компанії Тесла складається з скла і має вагу менше, ніж звичне покриття з кераміки або цементу. Різниця у вазі майже 80% на користь покриття від Тесла. Ще однією важливою якісною перевагою є підвищена міцність «сонячного» даху. Дана властивість допомагає значно економити на ремонті покриття, так як термін його експлуатації на порядок довше, ніж традиційної черепиці.

Монтаж нового покриття стане можливим з червня 2017 року. Придбати «сонячну» черепицю можна в офіційних магазинах Тесла.

Нове покриття буде виконувати функцію сонячних панелей, але не кожна структурна одиниця даху буде виробляти електроенергію. Розташування окремих «сонячних» плиток передбачає їх розташування в тіні, тому вони не будуть оснащуватися фотоелементом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.