Компанія Tesla пропонує сонячні панелі в оренду: встановлять їх безкоштовно, а ось за демонтаж доведеться заплатити

0
102


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Солнечные панели в аренду

Місяць тому американська компанія Tesla запропонувала жителям 6 штатів США свою нову послугу – оренду сонячних панелей Rent Solar. Працівники фірми безкоштовно встановлять панелі та все необхідне обладнання, а також підключать його до існуючої домашньої електромережі.

Вартість оренди стартує від $50 в місяць і залежить від розмірів обраних пристроїв (невеликих, середніх або великих). А ось у разі відмови від оренди або заміни панелей на моделііншого розміру за демонтаж системи доведеться заплатити набагато більше – $1500. При цьому компанія запевняє, що від цієї послуги прибуток не передбачений.

Постачальник гарантує щоденне вироблення системою електроенергії обсягом понад 13 кВт/год, завдяки чому господарі зможуть заощадити за рік до $650.

Видання Mashable повідомляє, що компанія Solar City, яка також має відношення до Ілона Маска, вже пропонувала подібну послугу раніше, проте зазнала фіаско, закінчивши 2016 рік зі збитками в розмірі $3 млрд. Восени того ж року Tesla купила Solar City за $2 млрд, хоча ще влітку пан Маскпланував зробити це за $2,6 млрд. Нагадаємо, що тоді компанія також безкоштовно встановлювала панелі, а клієнти мали можливість купувати електроенергію зі знижкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.