Компанія з Голандії планує реалізувати проект з добування біогазу в передмісті Луцька

0
217


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сміттєзвалище поблизу міста Луцьк незабаром стане майданчиком для видобутку біологічного газу. Компанія Ozone Іnvestment з Голандії планує реалізувати свій проект на території сміттєвого полігону поблизу села Бріше. На даному етапі вже були проведені первинні бурові роботи. Отримані зразки біологічного газу були відправлені для проведення необхідних досліджень в Німеччину, де вони отримали позитивні результати.

Група фахівців з української сторони провела низку переговорів з представниками компанії Ozone Іnvestment. Переговорний процес тривав близько року і результатом стало укладення відповідних договорів.

pofbfgweГлава організації «ОзонБиогаз Інвестмент Луцьк» Тітунін Віталій повідомляє, що реалізація проекту з дегазації території сміттєзвалища в передмісті Луцька буде мати кілька стадій.

Першою стадією стане проведення бурових робіт для одержання декількох свердловин близько 20 метрів глибиною. Наступна стадія буде включати монтаж труб і системи сполучення між свердловинами і спеціальними станціями в межах сміттєвого полігону. Третьою стадією стане біологічного очищення газу від зайвих з’єднань і перетворення його в електрику. Голандська компанія також планує проводити стиснення газу для подальшої заправки засобів пересування, але дана процедура на території нашої країни заборонена.

Ozone Іnvestment планує підключати до будівництва інноваційного виробництва місцеві підприємства для виконання різного роду робіт.

Пан Тітунін акцентує увагу на тому, що поява даного виробництва значно поліпшить екологічну картину за допомогою скорочення кількості парникових газів, які потрапляють в атмосферу. dlfbmflgbm

Важливим фактором також є створення додаткових робочих місць для місцевого населення.

Реалізація проекту голандської компанії позитивно позначиться на стані місцевого бюджету. По-перше, Ozone Іnvestment щороку виділятиме 8% від загального грошового обороту за умовами «зеленого» тарифу. Також житлово-комунальне господарство міста Луцьк може розраховувати на надходження в бюджет більше одного мільйона гривень (у вигляді грошових коштів або матеріальних цінностей) щорічно.

Підготовчо-будівельні заходи будуть проводитися протягом усього наступного року. Початок експлуатації біогазового комплексу заплановано на 2018 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.