Компанія з Туреччини побудувала в Одесі потужну вітрову електростанцію

0
357


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Як заявили представники компанії, вони відчувають гордість за даний проект. Вітрова електростанція від компанії Guris є прикладом подолання кордонів потужності і впровадження нових технологій для підвищення продуктивності альтернативного підприємства. Дана компанія з Туреччини є дочірньою фірмою великого холдингу, завдяки якому на території Туреччини вже з’явилося більше 1 гігавата нових вітрових установок.

Варто відзначити, що нова станція (Ovid WPP) в Овідіопольському районі є не тільки дітищем турецької компанії в питаннях будівництва, але і ефективним інвестиційним проектом. За попередніми даними ВЕС зможе генерувати 118 мільйонів кіловат-годин енергії протягом року. В реальності вітрова електростанція зможе задовольняти енергетичні потреби близько 32 тисяч домогосподарств, бо її  потужність складає більше 30 МВт.

Встановлено вітрову електростанцію в Овідіопольському районі Одеської області. Вітропарк розташувався між курортною Грибівкою і Овідіополем. Об’єкт має 9 установок GE 3.6. В процесі монтажу станції було використано 137 турбін, що мають висоту 131,4 метра і діаметр лопатей – 137 метрів. Дані вітрові установки були спеціально зроблені на заводі в Туреччині під конкретно цей проект. Випущені турбіни були 28 лютого поточного року.

Вітрова станція «Овідій Вінд» має потужність 32,4 мегават. Замовник проекту – ТОВ «Овідій Вітер», Одеса. Даний проект в сфері вітрової енергетики включає в себе всі об’єкти механічного, електричного і цивільного монтажу. Варто відзначити, що в експлуатацію станція буде введена до кінця вересня поточного року. П’ять вітрових установок уже встановлені, шостий вітрогенератор очікує закінчення монтажу основи. За словами установників, на повноцінний монтаж однієї вітрової установки йде близько 3-4-х діб.

Варто окремо виділити той факт, що для даного проекту турецька компанія спеціально побудувала окрему розподільну підстанцію. Такий комплексний підхід до монтажу забезпечить 32 000 домівок електроенергією і не допустить перебоїв в постачанні електрики.

Турецька компанія Guris наочно показала, що на світовий ринок альтернативної енергетики виходять нові, перспективні гравці. Вітрова енергетика в усьому світі вважається перспективною і багатообіцяючою. Саме тому все більше нових компаній пропонують інноваційні рішення для здійснення нових проектів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.